Reklama
placeholder
News

Ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja: Izabela Janachowska przewiduje, jak może wyglądać uroczystość

Ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja: Izabela Janachowska przewiduje, jak może wyglądać uroczystość

fot. instagram.com//izabelajanachowska/ fot. instagram.com//kevinmglej/

Reklama
Reklama
placeholder

O związku Roksany Węgiel i Kevina Mgleja jest ostatnio bardzo głośno. Pod koniec maja wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jej dłoń z połyskującym na niej pierścionkiem, dając tym samym do zrozumienia, że jest zaręczona. Okazuje się, że ukochany oświadczył się wokalistce już jakiś czas temu. Para jest bardzo szczęśliwa i planuje sformalizować swój związek. Przypomnijmy, że zakochani oficjalnie są ze sobą od września 2022 roku. 

Roksana Węgiel ogłosiła radosną nowinę. Wraz z Kevinem Mglejem rozpoczynają nowy rozdział >>

Roxie i Kevin - ślubne plany. Izabela Janachowska przewiduje

Sporo kontrowersji wśród internatów wzbudza to, że Kevin jest starszy od Roksany o 8 lat. Piosenkarka jest tegoroczną maturzystką i w styczniu tego roku skończyła 18 lat. Jest jednak pewna, że jej ślub z ukochanym to tylko kwestia czasu. 

Wokalistka w jednym z wywiadów wyznała, że ma już upatrzoną swoją wymarzoną suknię ślubną. Wiadomo również, że ceremonia odbędzie się w kościele, a Roxie po ślubie będzie mieć dwuczłonowe nazwisko Węgiel- Mglej. Wygląda na to, że zachowani już bardzo poważnie myślą o tym ważnym dniu.

Sylwia Przybysz zorganizowała na Instagramie pierwszą sesję Q&A po urodzeniu trzeciego dziecka. O co pytali ją fani? >>

Zdaniem Izabeli Janachowskiej, która w tej kwestii wypowiedziała się dla Pudelka ich ślub będzie mocno spersonalizowany, a przyszli państwo młodzi położą duży nacisk na oprawę muzyczną. Przewiduje, że Roksana będzie mieć duże wymagania co do swojego wyglądu w tym wyjątkowym dniu. 

Czy scenariusz ekspertki ślubnej się sprawdzi? Z pewnością się przekonamy. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama