Reklama
placeholder
News

Roksana Węgiel ogłosiła radosną nowinę. Wraz z Kevinem Mglejem rozpoczynają nowy rozdział

Roksana Węgiel ogłosiła radosną nowinę. Wraz z Kevinem Mglejem rozpoczynają nowy rozdział

fot. instagram.com/kevinmglej/

Reklama
Reklama
placeholder

Roksana Węgiel udostępniła na profilu na Instagramie urocze zdjęcie, informując tym samym, że w jej życiu zachodzi poważna zmiana. Jedni internauci gratulują w komentarzach, inni są wyraźnie zszokowani. 

Roksana Węgiel po raz pierwszy z Kevinem na ściance przed fotografami. Jak wypadli? >>

Roksana Węgiel - ostatnie wydarzenia z życia

18-letnia Roksana Węgiel ani na chwilę nie znika z pierwszych stron i nagłówków. W życiu piosenkarki dzieje się bardzo wiele, co można obserwować na zdjęciach lub usłyszeć w wywiadach, jakich udziela. Niedawno Roksana zdawała egzaminy maturalne, które skomentowała pierwszego dnia słowami: "nawet fajne te matury, jak na razie". Gwiazda idzie jak burza i stawia kolejne kroki w show-biznesie oraz swojej relacji z 26-letnim Kevinem Mglejem.

Roxie i Węgiel tworzą parę od września 2022 roku i bardzo często publicznie potwierdzają ogrom miłości, jaki ich łączy, co nie zawsze spotyka się z gratulacjami ze strony internautów i budzi kontrowersje. Nawet gdy Roxie postanowiła podzielić się z fanami swoją szczęśliwą nowiną, byli lekko zmieszani. O jaką właściwie życiową zmianę w życiu Roksany i Kevina chodzi?

Roxie Węgiel z rolą w animacji! Ależ podobna do swojej postaci! >>

Roksana Węgiel i Kevin Mgle - zaręczyny

28 maja piosenkarka opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie przedstawiające jej dłoń, na której znajdował się błyszczący pierścionek. To może oznaczać tylko jedno: Roksana Węgiel i Kevin Mglej się zaręczyli! Jeszcze niedawno para pokazała się razem na imprezie, pierwszy raz pozując do zdjęć w swoim towarzystwie na ściance, a zaledwie chwilę później w sieci krążyła nowina o kolejnym rozdziale, jaki wspólnie rozpoczynają. Roksana napisała w poście, że na wszystkim znane pytanie ze strony Mgleja odpowiedziała "tak" już kilka miesięcy temu, co może oznaczać, że miała wtedy jeszcze 17 lat. Na ten szczegół zwracają uwagę fani w komentarzach. Zdania dotyczące komunikatu Roksany są podzielone. 


Raz jeszcze gratulacje!

girl ty z nim nie jesteś czasem ledwo rok?

Szybki rozwód będzie.

spoko roksana, taka droge wybrałaś okej, rozumiem. wiedz ze moje serce i ramiona beda dla ciebie zawsze otwarte

Trochę zbyt pochopna decyzja, bo ledwo co zaczeliście być razem. Moim zdaniem nad takie decyzje muszą być mocno przemyślane.

Gratulacje 😍😍

Nie chcę psuć tej chwili ale czy ona te "kilka" miesięcy temu to nie miała dopiero 18 urodzin?

szybkie te dzieci 😢

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama