News

Roksana Węgiel: nawet TYSIĄC złotych za bilet na The X Tour Roxie!

Roksana Węgiel: nawet TYSIĄC złotych za bilet na The X Tour Roxie!

Fot. Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel ma teraz swoje pięć minut. Wydała płytę, ma grono wiernych fanów, a niedługo wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową. 

Roksana Węgiel gorzko o relacjach z Danielem Yastremskim >> 

Roksana Węgiel jest prawdziwą gwiazdą. Mówi się, że za jeden występ 14-latka zarabia nawet 20 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę, że Roxie gra aż kilkadziesiąt koncertów w roku, w ciągu 12 miesięcy może zarobić milion! Tylko w październiku 2019 roku wokalistka zagra kilka koncertów w największych miastach w Polsce. 

Roksana Węgiel: The X Tour Roxie – daty, miejsca

Niedługo Roksana Węgiel wyruszy w trasę koncertową. The X Tour Roxie będzie promował debiutancką płytę 14-latki – Roksana Węgiel. Warto przypomnieć, że krążek miał premierę 7 czerwca 2019 roku, a już pokrył się złotem!

W ramach trasy koncertowej, Roxie zagra w ośmiu miastach w Polsce:

4. 10 – Poznań, Klub B17

5.10 – Katowice, Klub Królestwo

6.10 – Kraków, Klub Kwadrat

10.10 – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki (Sala Kameralna)

11. 10 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2

13.10 – Warszawa, Klub Progresja

20.10 – Rzeszów, Klub Pod Palmą

26.10 – Gdańsk, Klub Parlament

Roksana Węgiel z międzynarodowym sukcesem! Zrobiła to jako pierwsza Polka >> 

Roksana Węgiel: The X Tour Roxie – ceny biletów 

Wszyscy, którzy chcieliby usłyszeć piosenkarkę na żywo, mogą jeszcze kupić bilety. Znajdziecie je na tej stronie. Ceny wejściówek wahają się od 49 do nawet… 1000 złotych! Pełny cennik zobaczycie niżej:

Bilet zwykły - 49 zł (upoważnia do udziału w koncercie)

Bilet na koncert Early Entrance - 59 zł (upoważnia do wcześniejszego wejścia i udziału w koncercie)

Bilet FAN (limitowana ilość) - 89 zł (upoważnia do wzięcia udziału w koncercie, wcześniejszego wejścia i zawiera FANowski gadżet)

Bilet Family – 119 zł (upoważnia do udziału w koncercie dwoje dzieci do lat 16 i jedną osobę dorosłą)

Meet&Greet Super VIP (limitowana ilość) - 298 zł (upoważnia do wcześniejszego wejścia przed Meet&Greet, udziału w próbie, umożliwia nagranie unikalnego Tik Tok z Roksaną Węgiel i zawiera unikalny FANowski gadżet Super VIP)

Meet&Greet VIP (limitowana ilość) - 198 zł (upoważnia do uczestniczenia w Meet&Greet i zawiera FANowski gadżet VIP)

Najdroższy bilet na koncert Roksany Węgiel to tzw. Backstage Pass, który kosztuje… 999 złotych! Ilość wejściowek tego typu jest limitowana. Bilet upoważnia do wejścia i przebywania w strefie backstage (!), udziału w próbie, umożliwia nagranie unikalnego Tik Tok z Roksaną Węgiel i zawiera unikalny FANowski gadżet.

Wybieracie się na koncert Roxie?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Lato to moja ulubiona pora roku, uwielbiam słoneczne dni, więc super, że są wakacje ? Ja jestem mega zajęta, bo nagrywam w studio nowe kawałki, ale mam nadzieje, że Wam się spodobają ❤️ Teraz jest czas na koncerty, więc spotykam się z Wami częściej niż zazwyczaj i to super uczycie widzieć Was i czuć waszą energię oraz radość ? To wszystko daje mi mega siłę do takich spotkań, ale też do pracy nad nowymi muzycznymi rzeczami dla Was ? Dzięki za to, że jesteście, to dla mnie mega ważne ? Buziaki dla was Kochani i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia na najbliższych koncertach ? #czasNa #ampmwatches #ampmofficial #zegarkiampm #ampmzegarki @ampmwatchesofficial

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hejka Kochani! Ostatni dzień czerwca to piękny #czasNA podsumowanie❤️to był piękny miesiąc moje pierwsze marzenie o płycie się spełniło od 7.06.2019 macie w rękach moją pierwsza płytę „Roksana Węgiel”, dziękuję że jesteście ze Mną, dziękuję za pozytywną energię od Was gdy się widzimy! Dziękuję wszystkim którzy byli na podpisywaniu płyty, dziękuję za wspólne śpiewnie na moich koncertach. Dziękuje za prezenty które mi przekazujcie, rysunki które dla mnie rysujecie. Dziękuje Wszystkim ze składu Węgla? kocham Was i czekam na kolejne momenty spędzone z Wami. Dajcie znaki jakie macie plany na lipiec i sierpień, jakie spełniły się Wasze marzenia?może ktoś marzył o czerwonym pasku na świadectwie i go dostał? Do zobaczenia na koncertach i pamiętajcie teraz jest #czasNa spełnianie wszystkich marzeń!!!??? #czasNa #ampmwatches #ampmofficial #zegarkiampm #ampmzegarki #czasNa #ampmwatches #ampmofficial #zegarkiampm #ampmzegarki

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@dziendobrytvn ❤️ #dobrzejestjakjest

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj