Reklama
placeholder
News

Romans Rity Ory i Liama Payne’a? Jest komentarz wokalistki

Romans Rity Ory i Liama Payne’a? Jest komentarz wokalistki

Fot. Instagram.com/onedirectionisthebestsongever

Reklama
Reklama
placeholder

Rita Ora i Liam Payne mieli romans? Wokalistka skomentowała plotki o tym, co łączyło ją z członkiem One Direction. Jej słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości. 

Zwycięzca Eurowizji 2019 nago! Duncan Laurence w odważnych scenach >>

Rita Ora i Liam Payne razem? Wokalistka komentuje

Plotki o tym, że Ritę Orę i Liama Payne’a łączy coś więcej pojawiły się w 2018 roku, kiedy wokaliści zaśpiewali w duecie hit For You. Emocje podgrzał jeszcze fakt, że piosenka znalazła się na soundtracku do gorącego filmu Nowe Oblicze Greya. Dodatkowo Payne i Ora na koniec wykonania kawałka na żywo… pocałowali się. (Albo dobrze udawali ;-)) 

Miley Cyrus zagrała w hicie Netflixa! Mamy zwiastun >> 

Czy Rita Ora i Liam Payne mieli romans? Rita Ora w jednym z wywiadów powiedziała o relacji, która łączyła ją z kolegą z branży. Chyba wyjaśniła sprawę raz na zawsze.

Rita Ora w Polsce 2019! Znamy szczegóły >> 

Gwiazda powiedziała, że z Liamem Paynem łączy ją bardzo bliska przyjaźń. Ora przyznała też, że rozumie, że taka sympatia między kobietą a mężczyzną jest niezwykła, ale to wszystko co jest między nią a Paynem. W dodatku piosenkarka zdradziła, że teraz skupia się na karierze i nie ma czasu na poważny związek. Jeśli jednak nadejdzie odpowiedni czas, na pewno się zakocha. Tym bardziej, że w przyszłości planuje założyć dużą rodzinę.

Wierzycie w jej słowa?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama