Reklama
placeholder
News

Quebonafide: płyta Romantic Psycho NIE DZIAŁA? „Przepraszamy za taką sytuację”

Quebonafide: płyta Romantic Psycho NIE DZIAŁA? „Przepraszamy za taką sytuację”

Fot. Instagram.com/quebahombre

Reklama
Reklama
placeholder

Płyta Romantic Psycho Quebonafide nie działa? Niektórzy fani rapera mają problem z odtworzeniem jego najnowszego krążka. O co chodzi?

Quebonafide: tracklista Romantic Psycho już znana! Jakie piosenki usłyszymy na płycie? >> 

Quebonafide – nowa płyta Romantic Psycho

Po dłuższej przerwie Quebonafide postanowił wrócić do muzyki i w lutym 2020 roku wydał dwa single – Romantic Psycho oraz Jesień. Niedługo później Kuba Grabowski zaprezentował kolejny kawałek PRZYTOBIE. Wszystkie trzy utwory promowały najnowszą płytę Quebonafide – Romantic Psycho. Przez jakiś czas krążek można było kupić w preorderze. "Docelowy" album trafił do przedaży 1 kwietnia 2020 roku. Niestety okazało się, że nie wszyscy fani, którzy kupili płytę Quebonafide mogą posłuchać osiemnastu nowych kawałków rapera.  

Dlaczego płyta Romantic Psycho nie działa? Oświadczenie 

Niedawno na Facebooku Politolog Na Rapie – Blog pojawił się wpis, w którym twórca zauważył, że jest problem z odtworzeniem płyty Romantic Psycho.

(…) Kolega napisał do mnie, że kupił płytę Quebo i ta nie działa na sprzęcie domowym oraz w aucie (…) Sprawdziłem swoją – też nie działa. Kolega sprawdził jeszcze na macu oraz na sprzęcie brata i... również nie działa. Nie działa także wielu osobom, które napisały do mnie wczoraj po tym jak wrzuciłem to info na Instagram (…). Sprawdzę jeszcze w aucie, jeżeli nadal będzie fu**up to pozostaje zwracać krążek – czytamy.

Quebonafide znowu z tatuażami! Zdarł z siebie makijaż w nowym teledysku >> 

Bartek, który tworzy blog Politolog Na Rapie, opublikował też screen wiadomości, którą jego kolega otrzymał po otworzeniu dyskusji na Allegro na temat wady płyty Quebonafide.

(…) Wspólnym założeniem QueQuality oraz OSOM (studio graficzne), było stworzenie futurystycznego wydania albumu „ROMANTIC PSYCHO” w kontrze do pierwszej płyty niespodzianki. Do tego celu wykorzystaliśmy niski % metalizacji płyty, aby krążek CD sprawiał wrażenie przezroczystego (…). Zostaliśmy ostrzeżeni przez tłocznię, że niektóre starsze modele odtwarzacze CD będą miały problem z odczytaniem zawartości albumu, jednak zaakceptowaliśmy to ryzyko, aby pod względem artystycznym dowieźć koncept graficzny na najwyższym poziomie. Docierają do nas sygnały od klientów mających problem z przesłuchaniem albumu, ponieważ ich domowy sprzęt muzyczny nie odczytuje krążka CD. Jest to jednak bardzo mały odsetek zamówień (w granicy 1%, co nas… cieszy). Zawiedzionym klientom radzimy przesłuchać płytę na innym, nowocześniejszym sprzęcie (…)  – podano w oświadczeniu.

W dalszej części zapewniono, że każdy kto nie jest zadowolony z zakupu płyty Romantic Psycho ma możliwość zwrotu zamówienia i odzyskania pieniędzy, łącznie z kosztem odesłania paczki. Wytwórnia przeprosiła także za zaistniałą sytuację:

Przepraszamy za taką sytuację. Staraliśmy się wypracować kompromis między możliwościami produkcyjnymi tłoczni a wizją grafika. Wszystko po to, aby utrzymać najwyższą jakość wydania fizycznego – czytamy.

Boże Ciało z Quebonafide? Raper odrzucił taką propozycję! >> 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od fanów Quebonafide, którzy też mają problem z odtworzeniem jego płyty:

Potwierdzam. Płyta nie działa ani w aucie, ani w laptopie. Nie ukrywam, że CDki kupuję, żeby słuchać w furze, a tutaj taki klops (…).

U mnie na 3 sprzętach nie odpaliło, ale całe szczęście w samochodzie działa.

No właśnie u mnie na DVD, w PC nie działa, ale na wieży już tak. Mimo wszystko wygląd mi się tak podoba, że było warto.

U mnie np. tylko na Xboxie odpala.

U mnie w aucie również nie działa, na przenośnym odtwarzaczu DVD zadziałało, ale płytek słucham głównie w aucie, więc lipa. Strasznie mnie to zirytowało, myślałem, że to żart na prima aprilis – pisali w komentarzach.

Kupiliście nową płytę Quebonafide?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama