Reklama
placeholder
News

Ryszard Rynkowski odwołuje koncerty. Co tym razem się stało?

Ryszard Rynkowski odwołuje koncerty. Co tym razem się stało?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Ryszard Rynkowski w najbliższym czasie nie wróci na scenę. Sprzedaż biletów na jego nadchodzące koncerty została wstrzymana

Ryszard Rynkowski, uznawany za jedną z legend polskiej muzyki rozrywkowej, ma za sobą niezwykle trudny czas. Przypomnijmy, że we wrześniu 2025 roku stracił swoją żonę Edytę. Próby powrotu na scenę okazały się dla niego niezwykle emocjonalne. 31 stycznia 2026 roku muzyk musiał przerwać koncert w Pruszkowie po około godzinie występu, ponieważ nie był w stanie opanować wspomnień związanych ze stratą ukochanej. Zmagał się również z pewnymi problemami zdrowotnymi. Fani artysty zostali wówczas poinformowani przez menadżera Rynkowskiego - Bogdana Zepa - że koncert zostanie przełożony na inny termin, a ci, którzy chcą odzyskać pieniądze za bilety na przerwany koncert, otrzymają taką możliwość. 

Kolejne koncerty Ryszarda Rynkowskiego zostały odwołane z powodu jego stanu zdrowia

Ryszard Rynkowski w najbliższym czasie miał zaplanowane trzy koncerty: 22 marca w Warszawie, 20 kwietnia we Włocławku oraz 27 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim. Sprzedaż biletów na te wydarzenia niespodziewanie została jednak wstrzymana. Przedstawiciel warszawskiego Domu Kultury ŚWIT z Działu Wydarzeń w rozmowie z Plejadą potwierdził, że zaplanowany tam koncert, który już wcześniej przełożono na inny termin, został odwolany przez organizatora ze względu na stan zdrowia muzyka:

Koncert został odwołany przez organizatora. To miał być wynajem sali, więc tego nie organizowaliśmy. Ze względu na stan zdrowia Ryszarda Rynkowskiego został odwołany. Taką mam informację i tylko tyle. (...) Został odwołany, ponieważ wcześniej był przeniesiony z października, więc jeśli już jest drugi raz odwoływany, to raczej się już nie odbędzie.

Sytacja wygląda podobnie w przypadku koncertu w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiciel Działu Merytorycznego Miejskiego Ośrodka Kultury w rozmowie z Plejadą przekazał:

Koncert nie odbędzie się. Został na razie wstrzymany i nie wiadomo, co będzie dalej. To jest wynajęcie, więc na razie tylko taką informację mamy. Jak to się dalej potoczy, to będziemy na pewno informować.

Nowe terminy koncertów Ryszarda Rynkowskiego nie są obecnie znane. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2025 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama