News

Sandra Kubicka i Baron są razem?! Muzyk podobno 'nie chce ujawniać związku'

Sandra Kubicka i Baron są razem?! Muzyk podobno 'nie chce ujawniać związku'

fot. Instagram.com/sandrakubicka/alekbaron

Doniesienia o tym, że Sandra Kubicka i Aleksander Baron są parą, pojawiły się już jakiś czas temu. Mówi się, że muzyk Afromental nie chce ujawniać nowego związku.

Julia Wieniawa wspomina związek z Baronem. Nazywa go 'pomyłką' >>

Modelka nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana, ale do tej pory nie zdradziła kto jest jej wybrankiem. W jednym z wywiadów ujawniła, że ukochany jest od niej starszy, a ich relacja nie jest długa, ale intensywna. Sandra Kubicka powiedziała, że „nigdy nie miała tak spokojnej miłości, jaką ma teraz”.

Kiedy 26-latka została zapytana wprost czy spotyka się z Baronem, zaprzeczyła. Mówi się jednak, że rzeczywiście ją i artystę łączy coś więcej.

Sandra Kubicka i Baron są parą?

Sandra Kubicka pokazała się na InstaStory w koszulce Barona i nosiła biżuterię od Kasi Nast, z którą gitarzysta się przyjaźni. Z kolei Baron pojawił się na planie programu rozrywkowego w koszulce z kolekcji Sandry Kubickiej. Niedawno Baron i modelka mieli być razem w jednym z warszawskich klubów oraz w salonie ze skuterami.

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali? 'Są rzeczy, które trudno wybaczyć' >> 

Sandra i Baron spotykają się już od dłuższego czasu. (…) Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny. To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy – powiedziała osoba z otoczenia pary w rozmowie z portalem Pudelek.

W wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post, Sandra Kubicka zapowiedziała, że niedługo wszyscy oficjalnie dowiedzą się w kim jest zakochana.

Pasuje do Barona?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.