Reklama
placeholder
News

Sandra Kubicka i Baron podjęli decyzję w sprawie imienia dla dziecka. Jaką?

Sandra Kubicka i Baron podjęli decyzję w sprawie imienia dla dziecka. Jaką?

fot. Instagram: @sandrakubicka / @alekbaron

Reklama
Reklama
placeholder

Sandra Kubicka i Baron wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Modelka zdradziła, jaką decyzję podjęli w sprawie imienia dla swojego syna.

Sandra Kubicka ogłosiła ciąże w mediach społecznościowych pod koniec grudnia 2023 roku. Modelka opublikowała wtedy zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem na swoim profilu na Instagramie i zdradziła, że ona i Baron spodziewają się syna. Modelka niedawno postanowiła zorganizować Q&A, w którym zdradziła kolejne szczegóły na jego temat. W odpowiedzi na jedno z pytań wyznała, że podjęła już pewną decyzję w sprawie imienia dla chłopca. 

Sandra Kubicka i Baron ZARĘCZYLI SIĘ! Pokazali wideo z tego romantycznego momentu >>

Jakie imię będzie miał syn Sandry Kubickiej i Barona?

Sandra Kubicka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych filmikami, w których relacjonuje przebieg swojej ciąży. Modelka niedawno opowiedziała między innymi o zmianach, jakie zaszły w jej organizmie. Opublikowała też InstaStories, w których opisała swoje  problemy z PCOS (Zespołem Policystycznych Jajników) i opowiedziała o swoich zmaganiach związanych z zajściem w ciążę.

Sandra Kubicka otwiera się na temat ciąży. Wyjawiła jak się o niej dowiedziała >>

Sandra Kubicka niedawno wyznała, że pomimo początkowych trudności jej ciąża przebiega prawidłowo i wraz z Baronem nie mogą się doczekać, aż przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Podczas ostatniego Q&A, które modelka również zorganizowała na InstaStory, jeden z internautów zapytał, czy jej syn będzie miał polskie, czy zagraniczne imię:

Syn będzie miał zagraniczne czy polskie imię?

Sandra Kubicka zdradziła, że jej syn będzie miał międzynarodowe imię, aby każdy był w stanie je wymówić:

Międzynarodowe. Takie, że każdemu będzie łatwo je wymówić.

Nie wiadomo, czy Sandra Kubicka i Baron zdradzą, jak dali swojemu synowi na imię. Modelka jakiś czas temu wyznała w mediach społecznościowych, że wraz z Baronem mają zamiar chronić jego prywatność. Wyznała też, że sam poród chciałaby przeżyć w spokoju dlatego nie chce, aby pod szpitalem czekali na nią paparazzi. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama