News

Sandra Kubicka ma koronawirusa! Jak o tym poinformowała?

Sandra Kubicka ma koronawirusa! Jak o tym poinformowała?

Fot. Instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka ma koronawirusa! Jak czuje się modelka i jak poinformowała o tym, że jest zakażona COVID-19?

Koronawirus: do kiedy będziemy nosić maseczki? Termin jest odległy >>  

Sandra Kubicka ma koronawirusa

Niedawno Sandra Kubicka przekazała fanom, że stwierdzono u niej zakażenie koronawirusem. Modelka w tej chwili przebywa na kwarantannie w swoim domu. 25-latka nagrała film na Insta Story, w którym powiedziała, że przechodzi wirusa bezobjawowo i czuje się bardzo dobrze.

Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić, czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć. (...) Nagle dostaję telefon, że mam COVID-19. Przechodzę go bezobjawowo. Nie mam gorączki, czuję się fenomenalnie. Wczoraj trzy godziny trenowałam. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak. Nic. Zero totalnie – mówiła.

Sandra Kubicka zapowiedziała, że będzie stosować się do wszelkich zaleceń, bo w najbliższym czasie chce wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Na razie odwołała wszystkie wyjazdy i sesje zdjęciowe. Na Instagramie relacjonuje czas izolacji. W tym czasie może liczyć na pomoc m.in. mamy i swoich sąsiadów.

Lek na koronawirusa polskiej produkcji! Jesteśmy pierwsi? >> 

Sandra Kubicka to kolejna znana osoba, u której zdiagnozowano koronawirusa. Zakażenie potwierdzono m.in. u Toma Hanksa, księcia Karola, Adama Małysza i Roberta Pattinsona. W lipcu 2020 roku portale podawały, że stwierdzono go również u jednej z gwiazd serialu Przyjaciółki.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje miski mam się FENOMENALNIE nigdy nie było lepiej 💋

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meow 🐯 @sugarfree

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak sobie siedzę pomiędzy zdjęciami i mysle jaka szczęściara jestem. Jestem w przepięknym miejscu, z ludźmi których uwielbiam.. pomimo ciężkich czasów w jakich obecnie żyjemy, nadal jestem w stanie robić to co kocham i pracować. Codziennie widze oraz słyszę ile ludzi siedzi bez pracy.. ile moich przyjaciółek modelek siedzi i czeka aż ktoś zadzwoni. Jestem wdzięczna i staram się mówić to głośno. Słowa i myśli - to jest siła przyciągania. Nigdy nie proszę o więcej, tylko doceniam co mam a reszta sama przyjdzie jeżeli na to zasługuje i Bóg pozwoli. Buziaki kochani! Pięknego piątku Wam życzę 💕

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Confidence is the sexiest thing a girl can wear 💋 perły @kulka.bransoletki 🐚

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

it’s about the eyes. They never lie. 👀

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.