News

Sandra Kubicka ma młodszą siostrę! Przed nimi pierwsze spotkanie

Sandra Kubicka ma młodszą siostrę! Przed nimi pierwsze spotkanie

Fot. Instagram.com/sandrakubicka

Sandra Kubicka ma młodszą siostrę! Przed nimi pierwsze spotkanie. Modelka zdradziła, że mają kontakt od niedawna.

Rihanna topless na Instagramie. Spadła na nią fala krytyki [FOTO] >> 

Sandra Kubicka – rodzeństwo, siostra

Sandra Kubicka jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy osób. W mediach społecznościowych 26-latka chętnie dzieli się z fanami również życiem prywatnym. Niedawno w Q&A na InstaStory ujawniła, że ma młodszą siostrę.

Mam młodszą siostrę… Zaczęłyśmy ze sobą rozmawiać kilka tygodni temu. Nie poznałyśmy się jeszcze nigdy. Poznamy się teraz w Polsce jak wrócę. Musiałyśmy do tego etapu dorosnąć. Nowy rok, nowe rozdziały – odpowiedziała na pytanie o rodzeństwo.

Mama Macieja Musiała: „Czasem nie wiem czy jest w tym samym mieście. I jaką ma dziewczynę” >> 

Sandra Kubicka wielokrotnie wspominała o tym, że ma za sobą trudne dzieciństwo. Kiedy modelka miała kilka lat, jej mama wyjechał do pracy do Ameryki. 26-latka była wychowywana przez dziadków, nie miała kontaktu z ojcem.

Uczestniczka Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 9 wyjechała do Stanów Zjednoczonych jako nastolatka. Tam rozpoczęła karierę w modelingu. Aktualnie Sandra Kubicka dzieli życie między USA a Polskę.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.