News

Sara James nagrała nowy singiel. Magia jest w nas powstał we współpracy ze znaną marką

youtube.com/Sara James

Sara James jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich artystek młodego pokolenia. Wokalistka została reprezentantką Polski podczas 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbył się 19 grudnia 2021 roku. Na scenie wykonała autorski utwór Somebody, i choć nie zwyciężyła, zajęła drugie miejsce. 

Sara James ma na koncie sześć singli i jeden minialbum. Teraz do jej utworów dołączy piosenka Magia jest w nas.

Polka dostała Złoty Przycisk w amerykańskim Mam Talent! Wielka szansa Sary James >>

Sara James – Magia jest w nas

Utwór Magia jest w nas jest nową aranżacją hitu lat 90., wykonywanego między innymi przez Kasię Kowalską. Najnowsza wersja kultowej piosenki powstała we współpracy z marką Coca-Cola w okazji 50. rocznicy działalności firmy w Polsce.

Katy Perry śpiewa w reklamie popularnej platformy. Zobaczcie wideo >>

Sara James powiedziała na temat nowego utworu:

Praca nad piosenką i teledyskiem do utworu „Magia jest w nas” to dla mnie niesamowita przygoda, podróż w czasie w poszukiwaniu muzycznych inspiracji, ale też ogromna szansa na rozwój i poznanie ciekawych osób. Cieszę się, że miałam szansę stworzyć własną aranżację tak ikonicznego utworu, który jest bliski wielu Polakom. Jego przekaz jest niezwykle aktualny – odpowiada na to, co teraz dla nas wszystkich jest szczególnie ważne – umiejętność bycia razem i dzielenia się swoim czasem, zasobami czy energią.

Nową aranżację utworu skomentowała także jego poprzednia wykonawczyni, Kasia Kowalska:

Nowa wersja Sary James przywołała moje wspomnienia z nagrywania tej piosenki przed laty. Każda z nas pokazuje ten utwór inaczej. Radosna młodość i taneczność  to ogromne  atuty nowej wersji. Cieszę się, że ta piosenka doczekała się kolejnej odsłony.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.