News

Nie tylko Sara James. Jak potoczyła się kariera Polaka po America's Got Talent?

Nie tylko Sara James. Jak potoczyła się kariera Polaka po America's Got Talent?

fot. YouTube.com/America's Got Talent/Talent Recap

Sara James podbiła amerykańskie Mam Talent! Być może tego nie wiecie, ale 14-latka nie jest jedyną reprezentantką naszego kraju, która zachwyciła w America’s Got Talent.

Sara James w amerykańskim Mam Talent zachwyciła. Niedawno wypuściła My Wave >> 

Amerykański Mam Talent: Sara James w AGT

Odcinek z Sarą James w America’s Got Talent został wyemitowany 14 czerwca 2022 roku. Nastolatka ze Słubic oczarowała jury oraz publiczność. Po występie, w którym zaśpiewała Lovely Billie Eilish, Simon Cowell wcisnął Złoty Przycisk i zapewnił Polce miejsce w półfinale.

Kilka lat temu w amerykańskiej edycji Mam Talent! wystąpił inny Polak. Jak potoczyła się jego kariera?

Mam Talent! Ameryka: Marcin Patrzałek w programie

Marcin Patrzałek przyszedł na casting do amerykańskiego Mam Talent! w 2019 roku i wykonał miks V symfonii Beethovena i kawałka Toxicity zespołu System Of A Down. 

Simon Cowell powiedział o 21-latku z Kielc, że pokazuje po co stworzono gitarę. Marcin Patrzałek, jak Sara James, odniósł wielki sukces na scenie AGT – dotarł do półfinału.

Polka dostała Złoty Przycisk w amerykańskim Mam Talent! Wielka szansa Sary James >> 

America’s Got Talent: Marcin Patrzałek – kariera

Marcin  Patrzałek zaczął grać na gitarze jako 10-letni chłopiec. Uczył się pod okiem Jerzego Pikora. Dwa lata później zaczął ćwiczyć techniki flamenco pod kierunkiem hiszpańskiego gitarzysty Carlosa Pinany.

Marcin Patrzałek zdobył popularność po wygraniu IX edycji Must Be the Music (2015), a następnie włoskiego Te Si Que Vales (2018 ). W 2016 roku wydał album Hush, a w 2018 roku EP-kę revAMP.

W lipcu 2020 roku Marcin Patrzałek wypuścił singiel Moonlight Sonata, czyli interpretację słynnej sonaty Ludwiga van Beethovena. Niedługo później ukazał się utwór Snow Monkey polskiego klasycznego instrumentalisty. Inne single Marcina Patrzałka to Nocturne i Time Carries Me.

Polak dostał ZŁOTY PRZYCISK w norweskim Mam Talent za polski rap! >> 

W lutym 2022 roku Marcin Patrzałek zaprezentował klip do utworu Toccata. To unikalne opracowanie Toccaty i Fugi D-moll BWV 565 Jana Sebastiana Bacha w wersji na gitarę solo. W marcu artysta wykonywał ją wspólnie z The Royal Philharmonic Orchestra w słynnej Royal Albert Hall podczas Classical Spectactular.

Nowy singiel Marcina Patrzałka, pt. Sweet Dreams ma premierę 17 czerwca. 

Marcina Patrzałka szukajcie na Instagramie pod nazwą @marcin.music.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.