News

Sara James zmieniła fryzurę. Ma inny kolor włosów

Sara James zmieniła fryzurę. Ma inny kolor włosów

fot. Instagram / @sara_james_music

Sara James wystąpiła w wielkim finale programu America's Got Talent, gdzie zaśpiewała hit Kate Bush, Running Up That Hill, zajmując 6. miejsce. Niedługo po udziale w kultowym talent show, 14-latka wróciła do Polski. Okazuje się, że w międzyczasie przeszła niespodziewaną metamorfozę. Młoda artystka, która dotychczas miała charakterystyczne czarne warkoczyki, zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Jak obecnie wygląda?

Sara James w finale America's Got Talent: występ z owacjami na stojąco! Zobacz wideo >>

Sara James zmieniła fryzurę

Wielki sukces Sary James w Stanach Zjednoczonych wywołał spore poruszenie przede wszystkim w polskich mediach. Po powrocie do kraju nastolatka nie stroni od wywiadów odnośnie swojego występu oraz chętnie pojawia się na scenie u boku innych rozpoznawalnych gwiazd sceny muzycznej. Na swoim profilu na Instagramie niedawno poinformowała fanów, że wystąpi podczas finału trasy zespołu LemON. Ponadto, artystka zdradziła również, że po powrocie do kraju ma zamiar skupić się na nauce, dlatego też obecnie nie ma w planach nowej płyty. 

Sara James i Black Eyed Peas razem na scenie America's Got Talent. Musicie to zobaczyć >>

Sara James bez wątpienia nie boi się stawiać odważnych kroków zarówno w swojej karierze, jak i w życiu prywatnym. Jak można zauważyć na najnowszych zdjęciach wokalistki, Sara James przefarbowała swoje czarne warkoczyki na fioletowo. Nowy kolor włosów miała okazję zaprezentować w trakcie jednego z wywiadów:

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.