News

Sarsa – Na Trasie to nowy singiel. Klip powstał w domu piosenkarki

Sarsa – Na Trasie to nowy singiel. Klip powstał w domu piosenkarki

fot.instagram.com/sarsa_markiewicz

Sarsa udostępniła nowy singiel — Na trasie. 

25 lutego otrzymaliśmy czwarty solowy album Sarsy — Runostany. 

Krążek znacznie wyróżnia się na tle jej poprzednich wydawnictw: jest, mroczny, postapokaliptyczny, momentami niepokojący. To swojego rodzaju list miłosny do klasycznych, rockowych brzmień, ale też szansa, na wyrażenie własnych poglądów. 

Sarsa – nowa płyta Runostany to list miłosny [TRACKLISTA] >>

Zaledwie cztery miesiące po premierze albumu, artystka udostępniła nową piosenkę — Na Trasie, do której powstał teledysk zrealizowany między innymi u niej w domu. 

Sarsa: nowa piosenka

Na Trasie — to singiel, który nie wszedł na płytę Runostany. Mimo to nie powinien być traktowany jako „odrzut”. To raczej kontynuacja najnowszego albumu. 

Przy pracy nad albumem 'Runostany' powstało o wiele więcej materiału niż to, co finalnie poszło w świat. Tak oczywiście jest przy pracy nad każdą płytą. Jednak tym razem poczułam, że ten numer nie może zostać w mojej szufladzie... Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej i tym bardziej stał się dla mnie aktualny jego przekaz. Poza tym tekst do utworu pisałam razem z Budyniem, który odszedł fizycznie — jednak dla mnie wciąż jest wsparciem, inspiracją i wierzę, że otacza dobrą energią wszystko, czego jest częścią — pisze Sarsa. 

Przypominamy nasz wywiad z Sarsą przy premierze albumu Runostany. 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.