Reklama
placeholder
News

Czy Sebastian Fabijański głosuje na Maffashion? Odpowiedział na pytania o swoją ex

Czy Sebastian Fabijański głosuje na Maffashion? Odpowiedział na pytania o swoją ex

fot. Instagram: @sebastian.fabijanski.official / @maffashion_official

Reklama
Reklama
placeholder

Sebastian Fabijański i Maffashion potwierdzili swoje rozstanie w lipcu 2022 roku. Czy blogerka mimo to może liczyć na jego wsparcie w tanecznym show?

Sebastian Fabijański i Maffashion wychowują razem syna, Bastka. Chłopiec przyszedł na świat 10 września 2020 roku. Blogerka od czasu rozstania z aktorem dawała internautom do zrozumienia, że nie ma zamiaru odbudowywać z nim relacji. W jednym ze swoich InstaStory wspomniała też, że nie może liczyć na byłego partnera w kwestii alimentów i nie mają ''żadnej opieki naprzemiennej, o której czyta''. Sebastian Fabijański niedawno odniósł się do obecnej relacji z Maffashion w jednym z wywiadów.

Fabijański ogłosił ile zarobił w Fame MMA. 'Ty wiesz ile mnie to kosztowało?' >>

Sebastian Fabijański został zapytany, czy głosuje na Maffashion. Co odpowiedział?

Na początku kwietnia 2024 roku Sebastian Fabijański był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący postanowił zapytać go, czy ten głosuje na swoją ex, która od niedawna bierze udział w najpopularniejszym tanecznym show w Polsce. O tym, którzy uczestnicy przechodzą do następnego odcinka, decydują widzowie za pomocą aplikacji oraz SMS-ów.

Maffashion zdradziła sekret swojej figury. Tych produktów unika >>

Kuba Wojewódzki zapytał Sebastiana Fabijańskiego, czy ten wspiera swoją byłą partnerkę i również na nią głosuje. Aktor  odpowiedział, że od lat nie wysyła SMS-ów, przez co nie głosuje na Maffashion:

Jedynego SMS-a, jakiego wysłałem pod numer siedem coś tam. To było kilka lat temu na Legii, jak był konkurs, że trzeba było trafić piłką z połowy boiska do bramki. To trwało półtora roku i nikt nie był w stanie tego zrobić. Mój ojciec mnie szturchnął i powiedział: weź, wyślij, bo ty trenujesz, to wyślij. Wysłałem, wybrali mnie, poszedłem, uderzyłem - wygrałem 5 tysięcy złotych. To jest jeden SMS, który wysłałem w swoim życiu. Pozostałe nie wysyłam do robota, tylko do ludzi.

Sebastian Fabijański dodał, że mimo to kibicuje Maffashion i uważa, że taneczne show "to jest fajna inicjatywa".

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama