News

Sebastian Fabijański – ile musiałby zagrać ról, żeby zarobić tyle, co w Fame MMA?

Sebastian Fabijański – ile musiałby zagrać ról, żeby zarobić tyle, co w Fame MMA?

fot. Instagram.com/sebastian.fabijanski.official

Sebastian Fabijański porównał zarobki aktorów z zyskami za udział w Fame MMA.

Sebastian Fabijański vs. Quebonafide: będzie walka? Kuba Grabowski odpowiedział >> 

Przypomnijmy, że Sebastian Fabijański został przedstawiony jako nowy zawodnik Fame MMA podczas Fame 16. Pojawienie się jego alter ego w oktagonie miałoby być wykroczeniem poza kolejny próg artystycznej kreacji. Powodem, dla którego Sebastian Fabijański dołączył do federacji ma być też chęć ustabilizowania finansowego syna.

Wydaje się niektórym, że aktorzy zarabiają wielkie pieniądze. NIE. Aktorzy nie zarabiają wielkich pieniędzy w filmach czy serialach. Aktorzy zarabiają „wielkie” pieniądze w reklamach itd. Ja osobiście wolę na swoich zasadach „zatańczyć” w Fame MMA, niż na czyichś zasadach reklamować jakieś produkty, będąc tak naprawdę pionkiem w grze o konsumenta – tłumaczył Fabijański w oświadczeniu na temat Fame MMA.

Aktor (który działa też jako raper i malarz) mówił też o zarobkach aktorów na twitchu Marcina Dubiela. Sebastian Fabijański przyznał, że praca w filmie nie przynosi tak wysokich dochodów, jak mogłoby się wydawać.

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws. Fame MMA. 'Może być śmiesznie' >> 

Sebastian Fabijański o zarobkach aktorów

Mogę jedynie powiedzieć, że w Polsce na filmach tak naprawdę nie zarabia się tak, jak się ludziom wydaje, że się zarabia. Jako aktorzy nie mamy żadnych zysków ze sprzedaży biletów w kinach. (…) Dostajemy po prostu „za dzieło”. Mogę powiedzieć, że takie pieniądze, jakie dostaje się w Fame MMA, to musiałbym zagrać mniej więcej dziesięć głównych ról. Tak, żeby zachować higienę i jakąś w miarę jakość, to dwie, góra trzy główne role w roku możesz zrobić. Więc to naprawdę nie są duże pieniądze – powiedział

Sebastian Fabijański w Fame MMA – kiedy?

Sebastian Fabijański miałby walczyć już na najbliższej gali Fame MMA. Fame MMA 17 odbędzie się prawdopodobnie na początku 2023 roku.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.