News

Shakira – piosenka o Pique. Ojciec piłkarza komentuje w nietypowy sposób

Shakira – piosenka o Pique. Ojciec piłkarza komentuje w nietypowy sposób

fot. Instagram.com/shakira

Piosenka Shakiry nagrana we współpracy z Bizarrapem została światowym hitem. Do sukcesu przyczynił się tekst BZRP Music Sessions #53, w którym słuchacze natychmiast odnaleźli nawiązania do Gerarda Pique i jego nowej wybranki.

Shakira wspomniała o tych markach w dissie na Pique. Jest reakcja >> 

Kolumbijska wokalistka śpiewa m.in. słowa, które można przetłumaczyć:

Wilczyca, taka jak ja, nie jest dla nowicjusza. Wilczyca, taka jak ja, nie jest dla facetów takich jak ty. (…) Zostawiłeś mnie z twoją mamą jako sąsiadką, prasą u drzwi i długiem. Myślałeś, że mnie skrzywdzisz, ale sprawiłeś, że jestem silniejsza. Kobiety już nie płaczą. (…) Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio.

Warto przypomnieć, że Shakira ma na swoim koncie singiel She Wolf, który miał premierę w 2009 roku.

Gerard Pique skomentował nowy utwór Shakiry. Będzie pozew? >> 

Nowy utwór Shakiry doczekał się reakcji m.in. ze strony Pique. Media donoszą też o wymownym komentarzu ojca hiszpańskiego piłkarza.

Shakira i Pique – BZRP Music Sessions #53: reakcja ojca

O tym, jak Joan Pique zareagował na utwór poinformował m.in. serwis marca.com. Dziennikarka Lorena Vazquez w programie Y ahora Sonsoles miała stwierdzić, że mężczyzna zmienił swoje zdjęcie profilowe na komunikatorze na kadr z filmu Tańczący z Wilkami Kevina Costnera. Joan Pique miał napisać, że „tańczy z wilkami”. Zdaniem Loreny Vazquez to jednoznaczne nawiązanie do twórczości Shakiry.

Według marca.com, matka Pique, o której Shakira wspomina w BZRP Music Sessions #53, też dość wymownie odniosła się do utworu. Montserrat Bernabeu miała skasować „lajka” pod postem, którym Shakira promowała nowy kawałek.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.