Reklama
placeholder
News

Shakira przeprowadzi się z dziećmi do USA? Rodzice Gerarda Pique nie kryją oburzenia

Shakira przeprowadzi się z dziećmi do USA? Rodzice Gerarda Pique nie kryją oburzenia

fot. Instagram: @3gerardpique

Reklama
Reklama
placeholder

Hiszpańskie media informują, że Shakira ma zamiar już niebawem przeprowadzić się do USA. Rodzice Gerarda Pique podobno nie są zadowoleni z jej decyzji.

Gerard Pique ze swoją dziewczyną. Pierwsze takie zdjęcie >>

Shakira przeprowadzi się z dziećmi do USA? 

Shakira i Gerard Pique poinformowali o swoim rozstaniu w czerwcu 2022 roku. Piosenkarka oraz hiszpański piłkarz mają dwóch synów, czyli Milana oraz Sashę. W ostatnim czasie o temacie rozstania Shakiry i Gerarda Pique znów zrobiło się głośno po tym, jak artystka zdissowała swojego byłego męża w piosence BZRP Music Sessions #53.

Shakira dissuje Pique w nowej piosence? Mocny tekst! >>

W tekście piosenki Shakira nawiązała do nowej partnerki Gerarda Pique:

Od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok (…). Życzę ci wszystkiego najlepszego z moim „zastępstwem”. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję.

Po rozstaniu z Gerardem Pique Shakira podobno zdecydowała się na kolejne zmiany w życiu i przygotowuje swoich synów na przeprowadzkę do USA. Jak dowiedział się hiszpański portal Mundo Deportivo, dziadkowie chłopców nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Mówi się, że rodzice Gerarda Pique są oburzeni i mają Shakirze za złe, że ich wnuki nie skończą szkoły w Barcelonie i uważają, że zachowanie piosenkarki jest egoistyczne oraz nieodpowiedzialne. 

Shakira nie potwierdziła jeszcze informacji o przeprowadzce do USA. Piosenkarka z pewnością będzie musiała najpierw uzgodnić ją z Gerardem Pique. 

Shakira - piosenka BZRP Music Sessions #53 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama