News

Siłownie otwarte dopiero wiosną 2021? Branża zapowiada pozwy

Siłownie otwarte dopiero wiosną 2021? Branża zapowiada pozwy

Fot. Pixabay.com

Czy siłownie będą otwarte dopiero wiosną 2021 roku? Branża zapowiada pozwy.

Od wielu miesięcy zamknięte są siłownie i kluby fitness. Nie tylko właściciele tych miejsc zastanawiają się kiedy możliwe będzie ich otwarcie. 

Szkoły otwarte od 18.01. Które klasy wracają do nauki stacjonarnej? >>

Siłownie otwarte dopiero wiosną 2021?

Polska Federacja Fitness wyjawiła pierwsze informacje podane przez rząd dotyczące otwarcia branży fitness. Prawdopodobnie można liczyć, że siłownie zostaną ponownie otwarte na przełomie kwietnia i maja 2021 roku. Jednak możliwe jest, że ten termin zostanie przesunięty.

Data, którą jest przełom kwietnia i maja 2021 roku, jest również przewidywalnym terminem poluzowania obostrzeń. Niestety, ale do tego czasu wiele firm może zostać zamkniętych. Dlatego PFF zapowiedziała, że rozpoczyna organizację pozwu zbiorowego.

Polska Federacja Fitness poinformowało, że do podpisania pozwu zgłosiło się kilkuset przedsiębiorców, którzy chcą domagać się wypłacenia odszkodowań za czas zamknięcia ich placówek oraz zniesienie obostrzeń.

Przypomnijmy, że rząd podjął decyzję o zamknięciu branży fitness ze względu na rosnące przypadki zakażeniem koronawirusem. Miało to pomóc w zatrzymaniu Polaków w domu.

Facebook bez 'lubię to'. Platforma wprowadza zmiany >>

Chcielibyście wrócić na siłownie?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.