Reklama
placeholder
News

Smolasty nie dojechał na próbę z Dodą? Znamy powód

Smolasty nie dojechał na próbę z Dodą? Znamy powód

fot. YouTube/Smolasty/

Reklama
Reklama
placeholder

Już dzisiaj, 30 września, będzie miał miejsce koncert Roztańczony PGE Narodowy 2023. Na scenie wystąpią między innymi Doda, Smolasty, Skolim, Cleo, Viki Gabor, Michał Wiśniewski, Majka Jeżowska, Mezo x Liber i Maryla Rodowicz.

Doda i Smolasty zaśpiewają na żywo Nim Zajdzie Słońce. Kiedy i gdzie wystąpią? >>

Jeszcze wczoraj, w swojej relacji na Instagramie Doda narzekała, że Smolasty nie dojechał na próbę przed koncertem

My jesteśmy właśnie tutaj sobie na próbie przed koncertem. Czekamy, czekamy, no ale pan Smolasty nie pojawił się na próbie, mimo że miał być. No ale chyba pozostaje się przyzwyczaić, bo pierwszy termin teledysku też jakoś nie przyszedł. Nie wiem jak zagramy ten koncert. Tak, że co, kochani. My się szykujemy, my jesteśmy tutaj gotowi, tak, że no co, robimy swoje, pracujemy, pełen pro.

fot. instagram.com/dodaqueen

Smolasty - dlaczego nie dotarł na próbę?

Na szczęście na swoich stories Smolasty pokazał, co się z nim działo. Najpierw wrzucił zdjęcie z drogi na koncert, a później z samego występu, co najprawdopodobniej było powodem nie zjawienia się na próbie.

Mogło się też zdarzyć, że zamulił spędzając ten czas przed TV, a konkretniej przed 4FUN.TV, bo na swoje stories wrzucił jak ogląda u nas swój klip do Nim Zajdzie Słońce popijając... Herbatę z Imbirem? 

fot. instagram.com/smolasty

Doda i Smolasty w duecie. Nim Zajdzie Słońce będzie hitem? >>

Doda i Smolasty - Nim Zajdzie Słońce na koncercie

Dzisiaj już na szczęście mamy dowód na to, że i Doda i Smolasty są obecni na próbie, mamy więc nadzieję, że wszystko pójdzie gładko na koncercie.

fot. instagram.com/dodaqueen

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama