News

Sobel w nowym klipie Piękni Ludzie jest 'niepięknym człowiekiem'. To nowość po długiej przerwie

fot. YouTube.com/Sobel

Sobel wrócił w wielkim stylu. Piękni Ludzie to pierwszy singiel po rocznej przerwie wydawniczej. Do utworu powstał klip, jakiego jeszcze nie było na polskiej scenie muzycznej.

Young Leosia – nowy singiel CROWD. To hit na miarę Szklanek? >> 

Premierowy numer Sobla ujrzał światło dzienne po serii tajemniczych publikacji w social mediach artysty oraz wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Sobel – Piękni Ludzie: teledysk 

Piękni Ludzie to prawdziwa uczta dla wrażliwców. Utwór, w którym odnajdzie się każdy z nas, bo przecież wszyscy jesteśmy piękni… Ale czy na pewno? Sobel odważnie podważa tę tezę w prawie całym numerze.

Warstwy wizualnej takiej jak w tym utworze na próżno szukać w polskiej muzyce, a szczególnie w rapie, z którym często kojarzony jest Sobel.

Lizzo – koncert w Polsce potwierdzony! Kiedy i gdzie? [BILETY] >>

Sobel odważnie wizualizuje emocje i prawdy zawarte w tekście. Zdeformowana twarz, niewymiarowe ucho czy spuchnięta noga sprawiają, że jest tym, o kim śpiewa – niepięknym człowiekiem. Warto jednak zastanowić się nad metaforyczną stroną tekstu. Ludzie potrafią być niepiękni w swoim zachowaniu. Nikt nie jest doskonały.

Utwór Piękni Ludzie zapowiadała kampania promocyjna, na którą składały się akcja outdoorowa oraz seria enigmatycznych wpisów w social mediach. Posty były oparte o tajemniczą księgę z bajkową, ale mroczną historią. Opowieść snuł Modest Ruciński – znany aktor dubbingowy, który podkłada głos postaci Ricka z animacji Rick i Morty.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.