Reklama
placeholder
News

Friz w helikopterze w teledysku Sobla. 'Sierra Papa' będzie hitem?

Friz w helikopterze w teledysku Sobla. 'Sierra Papa' będzie hitem?

fot. youtube: Sobel / Instagram: @szymonsobel

Reklama
Reklama
placeholder

Sobel powrócił z nowym singlem. W jego promocje zaangażowali się wyjątkowi goście specjalni - Friz i Tede. Do sieci właśnie trafił długo wyczekiwany klip do ''Sierra Papa''.

Sobel promował swój czwarty singiel z nadchodzącej płyty tajemniczymi zapowiedziami, które publikował w mediach społecznościowych. Internauci zaczęli podejrzewać, że utwór może być jego potencjalną współpracą muzyczną z Tede i Frizem. Głos rapera można było usłyszeć w jednej z zapowiedzi singla, a youtuber zapozował wraz Soblem na zdjęciu, które ten dodał na swój profil na Instagramie. W dniu premiery klipu do ''Sierra Papa'' w końcu stało się jasne, jaką rolę odegrali Friz i Tede w najnowszym projekcie Sobla.

Ekipa zrobi własny festiwal?! 'To marzenie Karola' >>

Sobel i Friz razem w teledysku do singla ''Sierra Papa''

Pod koniec stycznia 2024 roku Sobel opublikował na swoim instagramowym profilu filmik z przerywaną audycją radiową. Była to kolejna tajemniczą zapowiedź jego nowego singla, w której można było usłyszeć głos Tedego. Kilka dni później Sobel dał fanom kolejną wskazówkę w postaci wspomnianego zdjęcia z Frizem, na którym zapozował wraz z nim na tle helikoptera. Wygląda na to, że zdjęcie to zostało zrobione podczas ich wspólnego dnia zdjęciowego do teledysku.

Z TikToka zniknęło mnóstwo hitów! Czyich i dlaczego? >>

Klip do piosenki ''Sierra Papa'' trafił do sieci w piątek 1 lutego 2024 roku. Friz pojawia się już na samym początku teledysku i leci helikopterem. Taka scena nie pojawiła się w klipie przypadkowo. Tytuł ''Sierra Papa'' jest odniesieniem do języka lotniczego. Okazuje się, że Tede zaangażował się jedynie w promocję piosenki, a jego współpraca z Soblem zakończyła się na zapowiedzi, do której podłożył głos. 

Singiel ''Sierra Papa'' jest już dostępny w sieci.

Sobel - ''Sierra Papa'' [TELEDYSK]

Teledysk do piosenki ''Sierra Papa'' możecie zobaczyć poniżej:

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama