Reklama
placeholder
News

Sokół otwiera własny lokal w Warszawie. Co się tam znajdzie?

Sokół otwiera własny lokal w Warszawie. Co się tam znajdzie?

fot. instagram.com/wojteksokol/

Reklama
Reklama
placeholder

Sokół otwiera własny lokal w Warszawie wraz z Rafałem Masnym, znanym z kanału AbstrachujeTV na YouTubie, i Jaźwą z ZIP Składu. W sieci pojawiło się zdjęcie jeszcze niezagospodarowanej przestrzeni. Czy grupa poszła w ślady innych celebrytów, którzy na przestrzeni ostatnich lat masowo otwierają własne restauracje?

Filip Chajzer chce zrobić sztukę z... kebaba. To jego kolejny plan na biznes >>

Sokół z własnym lokalem w stolicy. Co tam otworzy?

Moda na otwieranie własnych lokali przez celebrytów panuje od dawna. Wielu z nich decyduje się na stworzenie kawiarni czy restauracji. Trendem zainteresowani są najczęściej prezenterzy telewizyjni i aktorzy, tacy jak Kuba Wojewódzki, Maciej Musiał czy Piotr Adamczyk. Sokół jednak zdecydował się postawić na zupełnie inną branżę niż gastronomiczna.

"Oto nasze nowe miejsce" poinformował Rafał Masny w instagramowym poście. Na zdjęciu zapozował z Sokołem i Jaźwą na fotelach biurowych w niemalże pustej przestrzeni. Jak napisał w dalszej części wpisu, będzie to w przyszłości "studio, pracownia, warsztat oraz przestrzeń kreatywna", którą to niespodziewane trio będzie się dzielić. Każdy z nich ma inny pomysł na zagospodarowanie tego miejsca, a nawet - jak zapowiedział youtuber - w pewnym stopniu będzie ono dostępne dla innych.

Maciej Musiał ma swoją knajpę i szuka pracowników. Gdzie? >>

Przypomnijmy, że ostatni album Sokoła o tytule Nic ukazał się w 2021 roku. Gratulujemy nowego pomysłu i czekamy na kolejny krążek.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama