Reklama
placeholder
News

Sophia Loren jest w szpitalu. 89-letnia ikona miała wypadek

Sophia Loren jest w szpitalu. 89-letnia ikona miała wypadek

fot. www.imdb.com

Reklama
Reklama
placeholder

Sophia Loren trafiła niedawno do szpitala. Włoska aktorka doznała kilku poważnych złamań. Co przydarzyło się 89-latce?

Ariana Grande złożyła pozew o rozwód. Podała powód >>

Sophia Loren jest w szpitalu. Aktorka miała wypadek w domu

20 września 2023 roku Loren obchodziła 89. urodziny, a cztery dni później, czyli 24 września, uległa poważnemu wypadkowi. W niedzielę Sophia upadła w swojej łazience w domu w Szwajcarii. Według źródeł portalu Hollywood Reporter, gwiazda doznała kilku złamań biodra oraz poważnego złamania kości udowej. W wyniku obrażeń konieczna była operacja, którą przeprowadzono jeszcze tego samego dnia. Obecnie w szpitalu towarzyszą 89-latce jej synowie, Edoardo i Carlo. Poinformowano, że wszyscy zachowują "ostrożny optymizm" co do wyniku operacji i powrotu do zdrowia Loren.

Sophia jest włoską aktorką filmową, która wystąpiła w produkcjach takich jak Matka i córka, Pośród obcych, czy Życie przed sobą. W swojej karierze współpracowała zarówno z włoskimi reżyserami, jak i zespołami z Hollywood. Nie od zawsze była przekonana co do swojej przyszłości w świecie filmowym, ale pierwszym krokiem w tę stronę był jej wybór ścieżki edukacyjnej. Loren uczęszczała do włoskiej Narodowej Szkoły Filmowej w Rzymie. Artystka odniosła ogromny sukces w branży filmowej i zyskała popularność na całym świecie, a w 1999 roku American Film Institute umieścił ją na 21. miejscu w rankingu „największych aktorek wszech czasów".

W 1966 roku Sophia wyszła za producenta filmowego, z którym była związana aż do jego śmierci. Carlo Ponti zmarł w 2007 roku w wyniku komplikacji po schorzeniu płuc. Owocem ich małżeństwa są synowie Edoardo i Carlo, którzy obecnie czuwają nad matką w szpitalu.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama