Reklama
placeholder
News

Ariana Grande złożyła pozew o rozwód. Podała powód

Ariana Grande złożyła pozew o rozwód. Podała powód

fot. YouTube /Ariana Grande/

Reklama
Reklama
placeholder

Ariana Grande i Dalton Gomez rozwodzą się. Małżeństwo piosenkarki i agenta nieruchomości trwało dwa lata. 

Ariana Grande przyznała się do wstrzykiwania „tony” wypełniaczy i botoksu >>

Ariana Grande rozwodzi się z Daltonem Gomezem

Pierwsze plotki o rozstaniu Ariany Grande i Daltona Gomeza pojawiły się w sieci w lipcu 2023 roku. Para dość rzadko dzieliła się swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Za każdym razem, kiedy piosenkarka dodawała zdjecie z mężem, nie ukrywała, że świetnie czuje się w jego towarzystwie. Wygląda na to, że szczęście w związku Ariany Grande i Daltona Gomeza szybko dobiegło końca i nic nie wskazuje na to, że do siebie wrócą. 

W poniedziałek 18 września 2023 roku portal People otrzymał potwierdzenie, że Ariana Grande złożyła tego dnia pozew o rozwód. Jak podaje portal TMZ, piosenkarka przekazała, że powodem rozpadu jej małżeństwa były „różnice nie do pogodzenia”. Osoba z bliskiego otoczenia byłej pary twierdzi, że Ariana Grande i Dalton Gomez mieli wspólnie uzgodnić jego szczegóły już w lutym 2023 roku: 

Wspólnie poświęcali czas na to, aby powoli i w prywatności opracować szczegóły swojej umowy. Na każdym etapie tego procesu okazywali sobie troskę i mieli do siebie szacunek. Zarówno ona, jak i on są już na kolejnym etapie swojego życia. 

Ariana Grande ma już nowego partnera?

Wielu internautów od pewnego czasu twierdzi, że Ariana Grande ma romans z Ethanem Slaterem. Żona aktora w rozmowie z portalem Page Six stwierdziła, że ten podobno zostawił ją i ich rocznego syna po tym, jak zakochał się w piosenkarce na planie musicalu Wicked, po czym sam złożył pozew o rozwód pod koniec lipca 2023 roku. Ariana Grande i Ethan Slater nie potwierdzili jeszcze plotek o rzekomym romansie. 

Ariana Grande ma romans z zajętym mężczyzną? To nie pierwszy raz kiedy miała ‘ukraść’ chłopaka >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama