News

Stars Fight MMA – gala ponownie przełożona. Dlaczego? Jest oświadczenie

Stars Fight MMA – gala ponownie przełożona. Dlaczego? Jest oświadczenie

fot. Instagram.com/starsfightmma

Stars Fight MMA to nowa federacja, która miała zadebiutować 26 listopada 2022 roku. Na krótko przed terminem organizatorzy wydali oświadczenie, w którym poinformowali m.in. o przełożeniu gali.

Stars Fight MMA: kiedy i gdzie gala z gwiazdami, które 'promują dobre wzorce'? >> 

Stars Fight MMA ma łączyć świat sportowy z show-biznesem i skupiać się na zdrowej rywalizacji. Mówiło się, że wydarzenie można porównać do… Tańca z Gwiazdami.

Wśród gwiazd Stars Fight MMA znaleźli się m.in.: Dominika Tajner, Natalia Janoszek, Mikołaj Śmieszek, Marietta Fiedor, Cyprian „Cypriano Italiano” Węgrzyn i Michał „Modny Tata” Będźmirowski.

Kim jest Cypriano Italiano? Cyprian Węgrzyn prywatnie – wiek, dziewczyna, TikTok >> 

W sierpniu 2022 informowano, że główna gala Stars Fight MMA odbędzie się we wrześniu, później datą był 26 listopada. Stars Figt MMA miało mieć miejsce w Gdyni.

Stars Fight MMA – konferencja: transmisja przerwana

Pierwsza konferencja Stars Fight MMA odbyła się 16 listopada, a podczas transmisji na YouTube pojawiły się problemy techniczne. Jak zrelacjonował portal vibez.pl,widzowie przez godzinę oglądali planszę z komunikatem „Bądźcie czujni, zraz wracamy z transmisją”. Finalnie stream został całkowicie wyłączony.

Dzisiaj odbywała się konferencja nowej organizacji freakfightowej Stars Fight MMA, po pierwszej części konferencji nastąpiła przerwa w transmisji. Od osób, które są na miejscu dowiedziałem się, że ekipa produkcyjna zbuntowała się i bez zapłaty nie puszczą dalej live'a – napisał na Twitterze dziennikarz Michał Cichy.

Natalia Janoszek: wiek, partner, rodzina, pochodzenie, Bollywood >>

Stars Fight MMA – oświadczenie

18 listopada na profilu @starsfightmma pojawiło się oświadczenie. Organizatorzy przeprosili za przerwaną transmisję i ogłosili, że gala planowana 26 listopada się nie odbędzie. Prawdopodobnie zmiana terminu ma związek z awarią transmisji konferencji przed Stars Fight MMA.

Szanowni Państwo,

przykro nam z powodu sytuacji związanej z konferencją Stars Fight. Chcemy bardzo przeprosić za przerwaną transmisję – mimo dokładania wszelkich starań, nie byliśmy w stanie przygotować się na każdą ewentualność. Prowadzimy rozmowy z podwykonawcami odpowiedzialnymi za stream w celu wyjaśnienia nieporozumień i znalezieniu wspólnego rozwiązania.

Jednocześnie informując, że osoby biorące udział w charakterze zawodników, głosu federacji, mentora sportowego lub jakkolwiek związane wizerunkowo z federacją nie są w żaden sposób zamieszane ani powiązane z tym, co się wydarzyło.

Chcielibyśmy również poinformować, że zaplanowane na 26 listopada wydarzenie zostało przełożone. O nowym terminie poinformujemy wkrótce. Obserwujcie nasze profile! – czytamy.

W momencie publikacji artykułu na profilu @starsfightmma na Instagramie nie ma żadnych postów. Oświadczenie jest zapisane w wyróżnionej relacji.

 

fot. screen YouTube.com/Stars Fight 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.