Reklama
placeholder
News

Stuu pokazał zdjęcie ze szpitala. „Stan zdrowia mi się znacznie pogorszył”

Stuu pokazał zdjęcie ze szpitala. „Stan zdrowia mi się znacznie pogorszył”

Fot. Instagram.com/stuuburton

Reklama
Reklama
placeholder

Stuu pokazał zdjęcie ze szpitala i zdradził, że jego stan zdrowia „znacznie się pogorszył”. Na co choruje youtuber?

Lexy Chaplin była zakochana w Marcinie Dubielu! Dlaczego nie są razem? >> 

Stuu Burton, a właściwie Stuart Alexander Kluz-Burton, jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego główny kanał, który nazywa się po prostu Stuu, w tej chwili subskrybuje… 4,29 miliona widzów!

W 2019 roku Stuu stworzył Team X, do którego zaprosił kilku influencerów. W projekcie, który miał trwać aż 2 lata, wzięli udział: Kacper Blonsky, Stuart Stuu Burton, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera. Przez jakiś czas do Teamu X należał też Michał Gała. Wszyscy zamieszkali w podwarszawskiej willi pełnej kamer, tzw. Domu X.

Od jakiegoś czasu mówi się o konfliktach między uczestnikami Teamu X i o tym, że w projekcie nie dzieje się najlepiej. Kilka miesięcy temu odszedł z niego Kacper Blonsky. Niedawno o tym, że opuściła Dom X oficjalnie poinformowała fanów Lexy Chaplin.

Dlaczego Kacper Blonsky odszedł z Teamu X? Stuu i Marcin Dubiel komentują >> 

Być może to właśnie ostatnie wydarzenia, w tym rozstanie z dziewczyną Agatą Fąk, o którym portale donosiły w kwietniu 2020, odbiły się na zdrowiu Stuu Burtona. 9 czerwca 28-letni youtuber przekazał fanom na Instagramie, że trafił do szpitala.

Jestem w szpitalu. Niestety stan zdrowia mi się znacznie pogorszył i prawdopodobnie będę tu jeszcze przez dłuższy czas (…). Piszę informacyjnie, bo jestem codziennie bombardowany wiadomościami, telefonami, itd. Dziękuję wszystkim za troskę, ale na razie potrzebuję przede wszystkim odpoczynku i spokoju – napisał.

Na co choruje Stuu Burton? Twórca nie zdradził co mu dolega, jednak zaznaczył, że powodem jego hospitalizacji nie jest zakażenie koronawirusem.

Renata Kaczoruk dołączy do Teamu X?! Co robiła w willi z Marcinem Dubielem? >> 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy Stuu przebywa w szpitalu. W lipcu 2017 roku opublikował zdjęcie, pod którym możemy przeczytać:

Nie chciałem za bardzo pisać o tym, ale tydzień już mija odkąd trafiłem do szpitala i niestety dalej nie zdiagnozowano co się ze mną dzieje. Piszę, żebyście się nie obrażali, że znowu nie ma filmów, bo niestety jest powód, ale nie sądziłem, że to tak długo będzie trwało i że nie będzie się stan polepszał (…).

Życzymy Stuu szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama