Reklama
placeholder
News

Jest zwrot w Pandora Gate - Sylwester Wardęga pierwszym oskarżonym!

Jest zwrot w Pandora Gate - Sylwester Wardęga pierwszym oskarżonym!

fot. youtube: fragment materiału WATAHA - Krulestwo

Reklama
Reklama
placeholder

Sylwester Wardęga został oskarżony w sprawie Pandora Gate. Wniosek do sądu zlożył Marcin Dubiel.

Na początku października 2023 roku Sylwester Wardęga opublikował na swoim kanale na YouTubie film pod tytułem MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE. W prawie pół godzinnym materiale przedstawił wyniki swojego śledztwa w sprawie oskarżeń Sukanek. Influencerka oskarżyła youtubera Stuarta ''Stuu'' Burtona o to, że ten miał utrzymywać prywatny kontakt ze swoimi nieletnimi fankami. Niedługo po publikacji filmu prokuratura podjęła decyzję o tymczasowym aresztowaniu Stuu na okres trzech miesięcy. 

Sylwester Wardęga w swoim filmie przedstawił również rzekome dowody przeciwko Marcinowi Dubielowi. Youtuber stwierdził, że ten wiedział o niestosownych zachowaniach swojego najlepszego przyjaciela. Udostępnił też fragmenty rozmów Marcina Dubiela, które ten sam miał prowadzić z nieletnimi fanami. Influencer wydał w tej sprawie oświadczenie, w którym oskarżył Wardęgę o zniesławienie i stwierdził, że jego rozmowy zostały zmanipulowane. Zapewnił też, że jest niewinny i nie jest pedofilem. Okazuje się, że Marcin Dubiel postanowił pozwać Sylwestra Wardęgę za materiał o Pandora Gate. Tym samym youtuber został pierwszym oskarżonym w tej sprawie. 

Pandora Gate: obejrzeliśmy godzinny wywiad Wardęgi z Boxdelem, żebyście Wy nie musieli. Co powiedzieli? >>

Marcin Dubiel pozywa Wardęgę

Kolejne informacje odnośnie Pandora Gate pojawiły się w mediach społecznościowych w lutym 2024 roku. Jak ustalił dziennikarz Jakub Wątor, Sylwester Wardęga został oskarżony przez Marcina Dubiela o pomówienie, a ich pierwsza rozprawa ma odbyć się w kwietniu w Sądzie Okręgowym w Mławie. Dziennikarz dowiedział się też, że Marcin Dubiel miał spotkać się z Sylwestrem Wardęgą na osobności, aby dojść z nim do porozumienia. Wygląda na to, że tak jednak się nie stało: 

Jest pierwszy oskarżony w aferze - @sawardega . Na wokandzie wyląduje z art. o pomówienie. Poszkodowanym Marcin Dubiel. Panowie próbowali się dogadać poza sądem, ale się nie udało. Jest więc termin 1. rozprawy. 

Marcin Dubiel o swoich wadach, rozbitej rodzinie i atencyjności w kolejnym filmie. Wyjaśnia dlaczego ‘jest jaki jest’ >>

Przypominamy, że przed sądem w związku z Pandora Gate ma stanąć również Stuu. Youtuber wciąż przebywa w Wielkiej Brytanii i czeka na rozprawę ekstradycyjną.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama