Reklama
placeholder
News

Krzysztof Stanowski komentuje działania Sylwestra Wardęgi. Tak podsumował Pandora Gate

Krzysztof Stanowski komentuje działania Sylwestra Wardęgi. Tak podsumował Pandora Gate

fot. youtube: Kanał Sportowy / WATAHA - Krulestwo

Reklama
Reklama
placeholder

Krzysztof Stanowski odniósł się do śledztwa Sylwestra wardęgi w sprawie Stuu oraz innych Youtuberów. Co dziennikarz sądzi o Pandora Gate?

FAME MMA - nowe oświadczenie, tym razem Fagata, Dubiel i Deejaypallaside >>

Krzysztof Stanowski komentuje film Wardęgi o Pandora Gate

Film Sylwestra Wardęgi MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE trafił na jego kanał na YouTube o nazwie WATAHA - Krulestwo na początku października 2023 roku. Tematem Pandora Gate od ostatnich kilku dni żyje prawie cała Polska, w tym nie tylko internauci, ale też władze i politycy. Wardęga przeanalizował oskarżenia influencerki Sukanek wobec Stuu, twierdzi, że ten wraz z wieloma innymi znanymi youtuberami utrzymywał prywatny kontakt z nastoletnimi fankami. Sylwester Wardęga przedstawił w swoim filmie bardzo ciężkie oskarżenia wobec youtuberów. 

Obok filmu Sylwestra Wardęgi nie przeszedł obojętnie Krzysztof Stanowski. Dziennikarz niedawno zdemaskował bollywoodzką karierę Natalii Janoszek i obecnie cieszy się znacznym zainteresowaniem wśród internautów. Krzysztof Stanowski prowadzi między innymi serię Dziennikarskie Zero na Kanale Sportowym. To właśnie w jej najnowszym odcinku pod tytułem DZIENNIKARSKIE ZERO: STUU, PANDORA I ZATRUTY INTERNET postanowił poruszyć temat Pandora Gate.

Marcin Dubiel reaguje na film Sylwestra Wardęgi: 'Brzydzę się...' >>

Krzysztof Stanowski stwierdził, że wszyscy zamieszani w sprawę powinni zostać zabrani przez policję i zniknąć z internetu. Dziennikarz wyznał, że przynajmniej jedna z osób z filmu Wardęgi wygląda mu na pedofila i nazwał ją ''obrzydliwą postacią'' i nie gryzł się w język mówiąc o innych youtuberach:

Przynajmniej jedna z wymienionych przeze mnie osób, dzięki śledztwu Sylwestra Wardęgi, któremu kłaniam się nisko, bo wykonał kawał dobrej roboty, wygląda na stuprocentowego pedofila. To znaczy być może ta osoba, gdyby nie sprzyjające okoliczności, założyłaby normalną rodzinę i śniłaby w nocy czy pod prysznicem o 12-latkach, czy 13-latkach. Natomiast tak się życie potoczyło, że ta osoba do tych nastolatek miała dostęp. Czy mamy do czynienia z pedofilem czy kandydatem na pedofila? Na pewno z obrzydliwą postacią, to oceni prokuratura, a później sąd. Mam wrażenie, że w tym całym towarzystwie twardy pedofil jest jeden, a wokół niego są ludzie, gdzie zadział mit głupoty, debilizmu, prymitywizmu, poczucia władzy, chęci podążania za liderem, chęci pozostania w gronie w zaufanym po prostu cymbałów, którzy nie potrafili unieść ciężaru odpowiedzialności na popularnych twórcach. (…) Imponowała im władza, a władzę lepiej mieć nad osobą niedojrzałą niż dojrzałą.

W dalszej części swojej wypowiedzi Krzysztof Stanowski nie krył oburzenia tym, co obecnie dzieje się w internecie:

Każdy teraz, żeby odsunąć aktualne zamieszanie, to pedofilskie, ma jakąś historię na poczekaniu. (...) Co to jest, koło fortuny?! Mamy teraz zgadywać?! Literka "G" jest i mamy prosić o samogłoskę?! I będzie jeden patus opowiadał o drugim patusie historie z przestępstw. Przestępcy oceniają przestępców, ku uciesze naszych dzieci, a Internet stał się jednym, wielkim syfem. Czy możemy coś z tym zrobić w krótkim czasie? Pewnie niewiele.

Całą wypowiedź Krzysztofa Stanowskiego na temat Pandora Gate możecie zobaczyć w poniższym filmie:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama