News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski budują dom. Okradziono im posesję

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski budują dom. Okradziono im posesję

Fot. Instagram.com/jdabrowsky

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedawno ogłosili start budowy domu. Okradziono ich posesję.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – ślub coraz bliżej. Są zaproszenia >> 

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski jeszcze w 2020 roku nagrali film, w którym pokazali fanom działkę, na której stanie ich nowy dom. Jakiś czas później podzielili się projektem i zdradzili jak będzie wyglądać ich posiadłość.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski rozpoczęli budowę domu. Zostali okradzeni

Wokalistka i youtuber pochwalili się w mediach społecznościowych, że prace nad budową ich wymarzonego domu ruszyły.

To mały krok dla człowieka, ale wielki dla budowy domu. Pozwolenia otrzymane, wykonawca zakontraktowany, zatem już w tym miesiącu zaczynamy pierwszy etap prac. Jak widzicie - tablica przez inwestorów zawieszona (…) – napisał Jan Dąbrowski pod zdjęciami z działki.

Blanka Lipińska: tak wygląda jej nowy salon. 'Cmentarnie' >>

Kilka godzin po pojawieniu się postów w internecie, z posesji przyszłych państwa Dąbrowskich zniknęła tablica budowlana. Sylwia Przybysz skomentowała to na InstaStory.

Ludzie, serio? Co z Wami jest nie tak, po co Wam tablica budowlana? Wy nic z tego nie macie, a my znów musimy jechać ją kupić, jechać do kierownika budowy, żeby ją wypisał i zawieźć na działkę, na którą mamy 1,5 h  drogi…

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – projekt domu 

W jednym z pierwszych filmików na temat nowego domu, Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski powiedzieli, że w ich posiadłości może być ogród i basen lub staw kąpielowy.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski budują dom! „Będę mógł jeździć autem po tym domu” >>  

W innym wideo zdradzili, że w budynku o powierzchni 400 metrów kwadratowych pojawią się m.in. garaż na dwa samochody, przestronny salon z jadalnią, kuchnia z wyspą i spiżarnia, garderoba, pokój rozrywki oraz studio. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.