News

Blanka Lipińska: tak wygląda jej nowy salon. 'Cmentarnie'

Blanka Lipińska: tak wygląda jej nowy salon. 'Cmentarnie'

fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska za jakiś czas wprowadzi się do nowego mieszkania. Fani autorki 365 Dni mogą zobaczyć jak wygląda jej apartament.

Jaką dietę stosuje Blanka Lipińska? Ekspertka ostro skomentowała >>

Projekty pomieszczeń w domu Blanki Lipińskiej pokazuje na Instagramie Aleksandra Ziareq, z którą współpracuje celebrytka. Wiadomo jak będą urządzone łazienka, kuchnia, jadalnia i sypialnia. Niedawno na profilu projektantki wnętrz Blanki Lipińskiej znalazły się zdjęcia salonu.

Blanka Lipińska – salon. Jak wygląda?

Styl w jakim Blanka Lipińska postanowiła urządzić swoje mieszkanie jest dość kontrowersyjny. W salonie, tak jak w innych pomieszczeniach, przeważają bardzo ciemne kolory – czerń i szarość.

W końcu przyszedł czas na salon Blanki. Mogę śmiało napisać, że będzie on sercem tego apartamentu. Pierwsze skrzypce zagrają tu na pewno zabudowa RTV z biokominkiem, idealnie współgrająca z otwartą kuchnią oraz wielka, wygodna sofa, a wisienką na torcie - srebrne chromowane dodatki! I wiecie co? Ja uwielbiam tutaj tą czerń, moim zdaniem jest elegancka i wyrafinowana!– napisała Ola Ziareq.

Blanka Lipińska – nowy erotyk będzie o Baronie? >>

Poprzednie wizualizacje były porównywane przez internautów do grobowca. Podobnie jest w przypadku salonu.

Jak dla mnie ładnie, ale cmentarnie. Z pewnością nie przypisałabym „ciepła rodzinnego” do takiego wnętrza. Najważniejsze by podobało się właścicielce.

Stylowe, mroczne, takie Blanki.

Pięknie, ale mrocznie…

Czerń w salonie, nie podoba mi się, jak w grobowcu – czytamy.

365 Dni: Anna-Maria Sieklucka o scenach łóżkowych w nowych częściach filmu >> 

A Wy chcielibyście tak mieszkać?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.