News

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski pokazali wózek dla dziecka. Ma DIAMENTY! ;-)

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski pokazali wózek dla dziecka. Ma DIAMENTY! ;-)

Fot. Instagram.com/sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski pokazali wózek dla swojego dziecka. Robi wrażenie, bo jest… z diamentami! Zobaczcie zdjęcie.

Dawid Kwiatkowski jako HARRY POTTER to hit Halloween! >> 

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski – dziecko

O tym, że 21-letnia Sylwia Przybysz i 23-letni Janek Dąbrowski zostaną rodzicami mówiło się od kilku miesięcy. Przybysz miała zrezygnować z udziału w 10. edycji Tańca z Gwiazdami właśnie dlatego, że jest w ciąży. Oficjalnie nie zatańczyła w programie z powodu „prywatnych spraw, które wywróciły jej życie do góry nogami”.

Bardzo długo ani Sylwia Przybysz, ani Jaś Dąbrowski nie komentowali plotek na swój temat. W końcu pod koniec sierpnia oficjalnie potwierdzili, że będą mieli dziecko. 

(…) Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! (…) – napisała Sylwia Przybysz na Instagramie.

Sylwia Przybysz W CIĄŻY! Pokazała zdjęcie z brzuszkiem >> 

Sylwia Przybysz – termin porodu, wózek  

Kiedy Sylwia Przybysz urodzi? Tego dokładnie nie wiadomo, jednak mówi się, że wokalistka zostanie mamą już w styczniu. Do porodu zostało mało czasu, więc nic dziwnego, że rodzice malucha kompletują dla niego wyprawkę. Niedawno Sylwia i Janek pokazali na InstaStory jakim wózkiem będzie jeździło ich dziecko.

Najmłodszy członek rodziny Dąbrowskich będzie podróżował wózkiem polskiej marki – Junama Diamond. Jak możemy przeczytać na stronie firmy, projekt wózka jest inspirowany właśnie diamentami. Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski wybrali wózek w złotym kolorze, pokryty materiałem ze „szlachetnymi kamieniami”. Wózek Junama Diamond kosztuje około 2400 złotych.

Camila Cabello o rozstaniu z Shawnem Mendesem: „Kiedy zamierzałeś mi powiedzieć?!” >> 

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski – płeć dziecka

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski będą mieli syna czy córkę? Krążą plotki, że wokalistka urodzi chłopczyka, jednak w jednym z wywiadów Janek Dąbrowski przyznał, że on i jego dziewczyna nie są w stu procentach pewni jakiej płci będzie ich dziecko. Nic dziwnego, że wybrali uniwersalny kolor wózka.

Jan Dąbrowski po raz pierwszy o ciąży Sylwii Przybysz >> 

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski – imię dziecka

Jak będzie miało na imię dziecko Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego? Jakiś czas temu youtuber zdradził dziennikarzom portalu Jastrząb Post, że razem z Sylwią wybrali już imię dla malucha: ;-) 

(...) Nawet udało się znaleźć jakieś wspólne, na które się zgadzamy. (…) Z racji moich upodobań muzycznych możemy się domyślać, że Krzysztof od Krawczyka i Maryla od Rodowicz – powiedział.

Trzymamy za słowo! ;-)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak Wasze samopoczucie? Słyszałam, że pogoda w Polsce nie rozpieszcza? Dajecie radę?

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m blessed and I thank God for every day for everything that happens for me??

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś na moim instastory kochani kilka ważnych słów do Was ❤️ wpadajcie ?

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Memories?

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️ Fot. @s_zrodlowski / With The Band

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego dnia kochani??

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie ? chcecie dziś Live ze mną na kanale @jdabrowsky ? ?

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Olga
    Ładny wózek, ale dla mnie za drogi. Za spacerówkę i gondolę camini frontera 2 w 1 dałam o wiele mniej, a nie mogę narzekać bo codziennie nią kilka km na spokojnie przejeżdżamy z synusiem
    10 miesięcy temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.