News

Tadeusz Muller: spłonął dom syna Magdy Gessler

Tadeusz Muller: spłonął dom syna Magdy Gessler

Fot. Instagram.com/magdagessler_official

Dom Tadeusza Mullera, syna Magdy Gessler, spłonął w pożarze. Dramatyczne informacje przekazał 20 stycznia wieczorem Super Express.

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma raka >>  

Tadeusz Muller – pożar domu

Jak czytamy, do pożaru domu restauratora na Podlasiu, we wsi Radziszewo-Króle, doszło 17 stycznia 2022 roku w godzinach popołudniowych. Na miejsce przyjechało 11 wozów strażackich.

Super Express cytuje wypowiedź oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem, który opisał szczegóły pożaru domu syna Magdy Gessler.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 18:08. W zgłoszeniu podano, że pali się budynek jednorodzinny. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono rozwinięty pożar poddasza oraz parteru w budynku drewnianym krytym blachą. W pierwszej fazie akcji działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu dwóch prądów wody w natarciu. Wraz z przybyciem kolejnych sił i środków na miejsce, konsekwentnie wdrażano je do akcji, podając kolejne prądy wody. Na miejscu pojawiło się 11 zastępów straży pożarnej. Przystąpiono do dogaszania i częściowej rozbiórki nadpalonej konstrukcji, by dogasić tlące się elementy. Konstrukcja główna została, ale w znacznej części jest nadpalona – powiedział dziennikowi st. kpt. Wojciech Sokołowski.

Pierwszy stopień alarmu o zagrożeniu terrorystycznym w Polsce. O co chodzi i do kiedy? >>

Syn Magdy Gessler potwierdził w rozmowie z tabloidem, że drewniany dom, w którym wybuchł pożar, należał do niego.

Tak, to prawda... Jeszcze tam nie pojechałem, bo jestem zdruzgotany tym, co się stało. Ciężko będzie mi na miejscu oglądać to, co przez ostatnie dwa lata stworzyłem – przekazał Tadeusz Muller.

Zdjęcie główne artykułu pochodzi z profilu na Instagramie @magdagessler_official. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.