Reklama
placeholder
News

4 rzeczy, które Taylor Swift ukryła w teledysku You Need To Calm Down

4 rzeczy, które Taylor Swift ukryła w teledysku You Need To Calm Down

Fot. Youtube.com/Taylor Swift

Reklama
Reklama
placeholder

Niedawno Taylor Swift wypuściła klip do singla You Need To Calm Down, w którym ukryła kilka ciekawych rzeczy. Znaleźlibyście je?

Polak i znane gwiazdy w teledysku Taylor Swift! >> 

You Need To Calm Down – teledysk Taylor Swift

17 czerwca 2019 roku odbyła się premiera singla You Need To Calm Down. Kawałek promuje nową płytę Taylor Swift – Lover. Krążek pojawi się w sklepach 23 sierpnia 2019 roku. Co Taylor ukryła w wideo?

Liczba 13

Kilka razy w teledysku pojawia się ulubiona liczba Taylor Swift, czyli 13. Trzynastkę widzimy m.in. na zegarku, który nosi wokalistka i na jej naszyjniku. W sumie trzynaście oczek wypadło też na kostkach do gry, które zobaczymy w klipie. 

 

 

Tytuł nowej płyty

Tytuł nowej płyty artystki – Lover – też pojawia się w teledysku kilka razy. Napis możemy zobaczyć na telefonie Taylor Swift i na słomce, z której pije.

A jeśli już o scenie z telefonem mowa, ma być ona nawiązaniem do słynnej rozmowy Taylor Swift i Kim Kardashian, po której niektórzy zarzucili Taylor kłamstwo.

 

 

Symbol nowej płyty 

Motyle są symbolem najnowszej płyty Taylor Swift. Owady bez problemu można zobaczyć na plecach artystki. Jej okulary też do złudzenia przypominają motyle.

 

 

Pojednanie z Katy Perry

To zrobiło wrażenie chyba na wszystkich. Taylor Swift i Katy Perry przytulają się na końcu klipu do You Need To Calm Down. Scena to nawiązanie do rzeczywistości. Po bardzo długim czasie wokalistki postanowiły zakończyć konflikt i znowu się przyjaźnią. ;-) 

Taylor jest ubrana w strój frytek, a Kate przypomina hamburgera. Taką samą stylówką gwiazda zaskoczyła na MET Gali 2019.

Dodatkowo spostrzegawczy fani zauważyli, że Taylor Swift nosi w klipie takie same kolczyki, co Katy Perry.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama