Reklama
placeholder
News

Taylor Swift skrytykowana za scenę w teledysku. Usunęła ją

Taylor Swift skrytykowana za scenę w teledysku. Usunęła ją

fot. materiały prasowe universalmusic.pl

Reklama
Reklama
placeholder

Taylor Swift zmieniła teledysk do swojej piosenki. Fragment klipu wywołał kontrowersje, a pod adresem wokalistki padły oskarżenia.

Charli D'Amelio wypuściła singiel. Słynna Tiktokerka debiutuje If You Ask Me To >> 

Taylor Swift 21 października 2022 roku wypuściła dziesiąty album studyjny Midnights, który okazał się ogromnym sukcesem.

Na płycie znalazł się m.in. singiel Anti-Hero, który, jak napisała artystka na Instagramie, przedstawia „scenariusze koszmarów i natrętne myśli”. To jedna z ulubionych piosenek Taylor Swift.

Klip do Anti-Hero, wyreżyserowany przez Taylor Swift, spotkał się z krytyką z powodu jednego fragmentu. Po tym jak Taylor Swift stanęła na wadze, zamiast liczby, można było zobaczyć słowo FAT (gruby).

Taylor Swift po oskarżeniach o fatfobię usunęła fragment z Anti-Hero

Pojawiły się komentarze, że scena jest krzywdząca i przedstawia osoby otyłe w złym świetle. Taylor Swift została oskarżona o fatfobię.

Ukradł piosenki m.in. Eda Sheerana i sprzedawał je w dark webie. Polak skazany >> 

Nie brakowało jednak głosów broniących piosenkarki i mówiących o tym, że Anti-Hero to opis jej osobistych doświadczeń. Taylor Swift otwarcie mówiła o swoich zaburzeniach odżywiania w dokumencie Miss Americana.

W teledysku do Anti-Hero nie ma już kontrowersyjnego fragmentu. W nowej wersji Taylor Swift wchodzi na wagę i widzi niezadowolenie swojego „wewnętrznego krytyka”.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama