Reklama
placeholder
News

Skandal z biletami na koncert Taylor Swift. Sprawa trafi do prokuratury

Skandal z biletami na koncert Taylor Swift. Sprawa trafi do prokuratury

fot. IMDb/ Taylor Swift

Reklama
Reklama
placeholder

Taylor Swift jest w trakcie międzynarodowej trasy koncertowej The Eras Tour. Obecnie przebywa w Europie, gdzie zagrała już m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji i Holandii. Przypominamy, że 1, 2 oraz 3 sierpnia tego roku Taylor Swift wystąpi również na PGE Narodowym w Warszawie.

Książę William szaleje na koncercie Taylor Swift. Ten film i zdjęcie przejdą do historii rodziny królewskiej >>

Zamieszanie związane z biletami na koncerty Taylor Swift trwa od początku jej trasy. Wejściówki na te wydarzenia sprzedano niemal rok temu, a zdobycie ich teraz stało się praktycznie niemożliwe.

Bilety na koncert Taylor Swift za ponad 56 tysięcy złotych. Sprawa trafi do prokuratury

Również Włosi napotkali duże problemy związane z zakupem biletów na koncerty Taylor Swift. Zainteresowanie wydarzeniem jest tak ogromne, że ceny na rynku wtórnym przekraczają wszelkie wyobrażenia. Włoska organizacja ochrony praw konsumentów ujawniła, że na jednej z platform internetowych wystawiono bilety w cenie 13 334 euro za sztukę, czyli w przeliczeniu ponad 56 tysięcy złotych. Organizacja zareagowała natychmiast, uznając te praktyki za nieetyczne i potencjalnie nielegalne. Stowarzyszenie zapowiedziało, że zwróci się do prokuratury z wnioskiem o śledztwo w sprawie możliwego przestępstwa. Przedstawiciel włoskiej organizacji, Carlo Rienzi, podkreślił, że takie działanie jest przykładem "nikczemnej spekulacji" i wyzysku z powodu wysokiego popytu na bilety. 

Taylor Swift wpłynie na gospodarkę w Europie? ‘Winna’ trasa The Eras Tour >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama