Reklama
placeholder
News

Taylor Swift zagra TRZECI koncert w Polsce. Jest data

Taylor Swift zagra TRZECI koncert w Polsce. Jest data

fot. Instagram: @taylorswift

Reklama
Reklama
placeholder

Niedawno ogłoszono, że w ramach swojej trasy The Eras Tour, Taylor Swift wystąpi w Polsce w 2 i 3 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Okazuje się, że zainteresowanie koncertami Taylor było tak wielkie, że zaplanowano jeszcze jeden koncert w naszym kraju. Kiedy się odbędzie?

Taylor Swift z DRUGIM koncertem w Polsce. Jest data >>

Taylor Swift: TRZECI koncert w Polsce

Trzeci koncert Taylor Swift w Polsce odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie w czwartek 1 sierpnia 2024 roku. W Polsce fani wokalistki musieli wcześniej zarejestrować się na stronie z biletami, aby móc je zdobyć. Wygląda na to, że to właśnie na podstawie ilości zgłoszeń przed sprzedażą biletów postanowiono dodać trzecią datę.

Taylor Swift zaprezentuje między innymi piosenki z albumu Midnights, czyli swojej najnowszej płyty. Trasa koncertowa The Eras Tour wystartowała 17 marca 2023 roku. W ramach trasy Taylor Swift planuje zagrać ponad 130 koncertów i odwiedzić pięć kontynentów. Z filmików fanów piosenkarki, którzy mieli okazję zobaczyć ją na żywo w Stanach Zjednoczonych, wynika, że publiczność może liczyć na świetną zabawę i niesamowity spektakl wizualny. 

Taylor Swift przerwała koncert i stanęła w obronie fanki. Nagranie obiegło sieć >>

Taylor Swift w Polsce 2024 - bilety

Bilety na koncerty Taylor Swift w Warszawie będą dostępne w sprzedaży od środy 12 lipca 2023 roku wyłącznie dla użytkowników, którzy zdążyli zarejestrować na stronie z biletami. Rejestracja zakończyła się 23 czerwca 2023 roku. Zarejestrowani użytkownicy otrzymają link do sprzedaży biletów na skrzynkę mailową. 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama