News

The Ellen DeGeneres Show znika z anteny? Program emitowano 17 lat

The Ellen DeGeneres Show znika z anteny? Program emitowano 17 lat

Fot. YouTube.com/TheEllenShow

The Ellen DeGeneres Show znika z anteny? Program emitowano 17 lat. Pierwszy odcinek pojawił się dokładnie 8 września 2003 roku.

Michał Szpak imituje wielkie gwiazdy w hicie Volcano Man. Ale wykon! >> 

The Ellen DeGeneres Show to amerykański talk-show, który ma już 17 lat. W programie Ellen DeGeneres rozmawia nie tylko z gwiazdami, lecz także z osobami, które mają wyjątkowe talenty. The Ellen DeGeneres Show doczekał się 17 sezonów. Format zdobył wiele nagród, a kanał na YouTube – TheEllenShow – subskrybuje ponad 37 milionów osób.

The Ellen DeGeneres Show kończy emisję?

Niedawno pojawiły się informacje, że program Ellen DeGeneres może zniknąć z anteny. Powodem takiej decyzji miałby być znaczny spadek oglądalności jego ostatniego sezonu. Jak podaje m.in. The Sun, widzów było coraz mniej po tym jak ponownie zaczęło być głośno na temat tego, że Ellen DeGeneres jest „wredna”. Według relacji widzów, gości i współpracowników 62-letniej scenarzystki, jest ona „podła i zimna”, a jej miła postawa w programie jest „fałszywa”. Do wypowiedzi na temat gospodyni The Ellen DeGeneres Show miał zachęcić na Twitterze komik Kevin T. Porter.

US Weekly cytowało wypowiedź NikkieTutorials, która twierdziła, że udział w programie Ellen nie był dla niej miłym doświadczeniem.

(…) Może jestem naiwna, ale spodziewałam się, że będzie czekać na mnie konfetti, a zamiast tego przywitał mnie wściekły stażysta, który był trochę przepracowany. (…) Każdy gość u Ellen miał prywatną toaletę, a ja nie. Poza tym Ellen była zdystansowana i oziębła – miała powiedzieć youtuberka.

Dodatkowo niektórym widzom nie spodobała się wypowiedź Ellen DeGeneres na temat kwarantanny. Amerykanka, która z powodu pandemii koronawirusa nagrywała swój program w domu, porównała izolację do więzienia.

Co ciekawe, po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła: The Ellen DeGeneres Show pojawia się informacja, że ostatni odcinek programu został wyemitowany 26 czerwca 2020 roku.

Diabeł Ubiera Się u Prady: ciekawostki o filmie, których nie znacie >>  

Ellen DeGeneres Show znika z anteny? Komentarz producentów

Dziennikarze portalu The New York Post postanowili skontaktować się z przedstawicielami programu Ellen DeGeneres i zapytać o plany na temat produkcji. Spółka Telepictures poinformowała, że plotki o zakończeniu produkcji Ellen Degeneres Show „są nieprawdziwe”.

Oglądacie ten program? 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj