News

Psycho Couple pokazali film z porodu. 'Nie zalecamy oglądania osobom wrażliwym'

Psycho Couple pokazali film z porodu. 'Nie zalecamy oglądania osobom wrażliwym'

Fot. Instagram.com/the_happyfamily

Ola i Kamil, znani wcześniej jako Psycho Couple, pokazali film z porodu drugiego dziecka. Na początku wideo pojawia się ostrzeżenie.

Żona Michała Żebrowskiego zupełnie nago w zaawansowanej ciąży. Co za zdjęcie!

Kamil Mikuła i Aleksandra Zarzycka działali razem w internecie pod nazwą Psycho Couple, ale od jakiegoś czasu można ich obserwować pod pseudonimem The Happy Family.

Niedawno youtuberzy po raz drugi zostali rodzicami. Przypomnijmy, że we wrześniu 2020 roku urodziła im się córka, Lyra.

Tak jak w przypadku starszej pociechy, Ola i Kamil dzielili się z widzami przygotowaniami do powiększenia rodziny, zapowiadali, że pojawi się też film z porodu.

Psycho Couple – poród. The Happy Family opublikowali film

Wideo z narodzin Lionela można oglądać na Instagramie @the_happyfamily od 16 września. Twórcy ostrzegają, że film zawiera sceny o dużym ładunku emocjonalnym.

Nie zalecamy oglądania osobom wrażliwym – czytamy.

Kylie Jenner jest w ciąży. Pokazała test [WIDEO] >>

PORÓD. To bez wątpienia bardzo intymne wydarzenie dla nas kobiet. Nie każda, a myślę, że nawet niewiele kobiet, zdecydowałoby się podzielić swoim porodem z tak dużą ilością osób. Niektóre z nas chcą przechodzić przez poród same, inne z partnerem, a ja chcę się podzielić tym bolesnym, ale jak najpiękniejszym doświadczeniem też z Wami. Dzielę się, bo chcę, chcę pokazać, że nie ma tematów tabu i poród jest czymś naturalnym. Rozumiem, że dla wielu z Was może to być szokujące, że wstawiam taki film, ale mi jest z tym po prostu dobrze. To po prostu moja decyzja. Życzę wszystkiego dobrego dla wszystkich mam i przyszłych mam - jesteście wspaniałe – napisała Ola.

Gratulujemy narodzin syna!

Wideo z porodu obejrzycie tutaj. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.