News

The Voice of Poland: nowy juror już znany!

The Voice of Poland: nowy juror już znany!

Fot. YouTube.com/The Voice of Poland

Nowy juror The Voice of Poland już znany! Kto będzie oceniał uczestników w nowej edycji muzycznego show?

Kto pisze piosenki Julii Wieniawie? >>  

Jesienią 2020 roku ma rozpocząć się The Voice of Poland 11. Od pewnego czasu spekuluje się kto tym razem zasiądzie w fotelach jurorskich. Przypomnijmy, że w ostatniej odsłonie formatu trenerami byli Tomson i Baron, Michał Szpak, Kamil Bednarek i Margaret.

The Voice of Poland 11 – Urszula Dudziak jurorem

Już wiadomo, że w kolejnej edycji The Voice of Poland jurorem będzie Urszula Dudziak. W 2019 roku 76-letnia wokalistka jazzowa była trenerką w programie The Voice Senior. Siostry Szydłowskie, które należały do jej drużyny, wygrały show.

Cieszę się bardzo z nowego wyzwania, jakim jest „The Voice of Poland”.  Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland” Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu. Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie, może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu – cytuje treść komunikatu prasowego Urszuli Dudziak m.in. portal Onet.

Margaret odchodzi z The Voice of Poland! Dlaczego znika z jury? >> 

Cały skład jurorski The Voice of Poland 11 ma być znany w połowie sierpnia. Mówi się, że na pewno zobaczymy w nim Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona. W czerwcu portale informowały, że propozycje udziału w programie otrzymały też Edyta Górniak i Natalia Szroeder. Niedawno do tych nazwisk dołączyli jeszcze Małgorzata Ostrowska i Mezo.

Będziecie oglądać nową edycję The Voice of Poland? 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zgrana ekipa? 🤔 . . . #voiceofpoland #kulisy #naplanie #trenerzy #tvp2 #rochstar

Post udostępniony przez THE VOICE OF POLAND (@voiceofpoland)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj