Reklama
placeholder
News

TIDAL Live: nowa funkcja aplikacji zaprezentowana na Domówce z gwiazdami

TIDAL Live: nowa funkcja aplikacji zaprezentowana na Domówce z gwiazdami

mat. prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Goście Domówki TIDAL poznali niedawno najnowszą funkcję aplikacji – TIDAL Live. Na czym ona polega?

Thirty Seconds to Mars zagra koncert w Polsce. Grupa zastąpi Sama Smitha >>

Domówka TIDAL 

TIDAL to istniejąca od 2014 roku muzyczna platforma streamingowa. 25 maja odbyła się Domówka TIDAL, na której pojawiły się gwiazdy, takie jak Natalia Szroeder, Katarzyna Sokołowska czy Honorata Skarbek. Podczas imprezy zaproszeni goście, związani przede wszystkim z muzyką, dowiedzieli się jako pierwsi o nowej funkcji Live w aplikacji TIDAL, a nawet mieli okazje zorganizować własną sesję o tym samym tytule.

Parada Wolności w 2023 ponownie w Łodzi! Znamy szczegóły >>

TIDAL Live - na czym polega nowa funkcja?

Nowa funkcja TIDAL Live, która powstała w kwietniu 2023 roku, umożliwia słuchanie utworów wraz z przyjaciółmi w rzeczywistym czasie, niezależnie od tego, w jakim miejscu się oni znajdują. To wszystko dzieje się poprzez dołączenie do nowopowstałej sesji Live. W ramach Domówki TIDAL, w celu zaprezentowania nowego wynalazku, odbyły się dwie takie sesje.

Pierwsza sesja została poprowadzona przez samych gości, którzy wybrali kawałki, jakie później rozbrzmiały na imprezie. Za to druga sesja należała do Rubensa, czyli artysty, który zadebiutował w 2022 roku albumem Piosenki, których nikt nie chciał. To właśnie on zagrał sesję na żywo z piosenkami wybranymi specjalnie na to wydarzenie.

Sesja Live, z utworami wybranymi przez wszystkich gości oraz Rubensa, była dostępna dla użytkowników TIDAL na żywo podczas trwania całej Domówki. Dołączenie do niej umożliwiał specjalny link, dzięki któremu niezależnie od miejsca pobytu, każdy zainteresowany mógł słuchać tego samego, co gwiazdy.

fot. Bartłomiej Kuczkowski

fot. Bartłomiej Kuczkowski

fot. AKPA

fot. Bartłomiej Kuczkowski

fot. Bartłomiej Kuczkowski

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama