Reklama
placeholder
News

Harry Styles jest niemęski? Tomasz Lis wywołał burzę

Harry Styles jest niemęski? Tomasz Lis wywołał burzę

Fot. YouTube.com/Harry Styles/Instagram.com/tomaszlis_official

Reklama
Reklama
placeholder

Harry Styles jest niemęski? Tomasz Lis wywołał burzę wpisem, w którym komentuje zdjęcie Brytyjczyka.

Harry Styles W SUKIENCE zaskoczył. Zobacz zdjęcie >>  

Harry Styles to artysta, który nie boi się wybierać oryginalnych stylizacji. Były wokalista One Direction często nosi biżuterię czy inne elementy, które przez wielu są uznawane za atrybuty kobiecej garderoby.

W listopadzie 2020 roku było głośno o wydaniu amerykańskiego magazynu Vogue z Harrym Stylesem. Do sesji zdjęciowej 27-letni gwiazdor zapozował w sukienkach i spódnicach. W wywiadzie artysta podkreślił, że nie chce stawiać granic między modą męską a damską.

Tomasz Lis komentuje wygląd Harry’ego Stylesa

Niedawno kontrowersje wywołał wpis Tomasza Lisa na Twitterze. Dziennikarz zareagował na post jednej z użytkowniczek, która chwaliła stylizację Harry’ego Stylesa. Piosenkarz miał na sobie niebieski sweter z kołnierzykiem i korale.

To facet? – napisał Tomasz Lis

Fame MMA: Lil Masti odebrano pas! Padły ostre słowa >> 

Odpowiedź taty Igi i Poli Lis wzbudziła emocje. Pojawiły się głosy, że publicysta sprzyja zjawisku „toksycznej męskości”, czyli stereotypowemu traktowaniu tego, co powszechnie uznawane jest za „męskie” i „niemęskie”.

Do wpisu na Twitterze Tomasza Lisa odniosła się Karolina Korwin-Piotrowska.

(…) Jakby mężczyźni nie nosili biżuterii od wieków. ;) Obrączki, pierścienie, bransoletki, naszyjniki, kolczyki i wiele innych to element męskiej garderoby od wieków, a nie powód do tego, by podważać czyjąś płeć napisała na Instagramie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama