Mój profil
News

TOP 4 imprezowych kawałków Alana Walkera! Który najlepszy?

TOP 4 imprezowych kawałków Alana Walkera! Który najlepszy?

screen from instagram.com/alanwalkermusic

Alan Walker jak burza wspina się po drabinie popularności! Ten mieszkający w Norwegii DJ ma zaledwie 20 lat, a dorobek muzyczny porównywalny ze starszymi kolegami. Producent najchętniej porusza się w klimatach progresywnego house’u i elektroniki, ale w jego kawałkach każdy znajdzie coś dla siebie. Alan ma na swoim koncie już 4 diamentowe krążki - jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentu młodego DJ-a i czekamy na więcej!

Alan Walker – Faded

Kiedy 3 grudnia 2017 roku w sieci pojawiła się ta produkcja chyba nikt, włączając w to jego wykonawcę, nie wiedział, że ma do czynienia z jednym z największych hitów. „Faded” szybko znalazło się na 1 miejscu list przebojów w aż 9 krajach, a singiel aż 61 razy (!!!) okrył się platyną.

Alan Walker – Alone

Złoty strzał z grudnia 2016 roku – Walker postanowił zrobić swoim fanom prezent na święta i wypuścił piosenkę „Alone”, która szybko zawędrowała na szczyt! Aksamitny wokal w tym utworze należy do norweskiej piosenkarki Noonie Bao, a teledysk do piątego singla w karierze DJ-a wyświetlono ponad 443 miliony razy.

Alan Walker – Sing Me To Sleep

W naszym kraju Alan Walker ma najwidoczniej najwięcej wiernych fanów, bo „Sing me to sleep” zdobyło swój diamentowy status właśnie w Polsce. Piękne zdjęcia do teledysku zostały nagrane w Hongkongu i dzięki temu DJ może się pochwalić niebagatelnym wynikiem aż 327 milionów odsłon.

Alan Walker – Tired

Tegoroczny singiel Walkera z gościnnym udziałem irlandzkiego wokalisty Gavina Jamesa był wakacyjnym strzałem w dziesiątkę. Zamaskowane postaci w teledysku do „Tired” symbolizują młodego DJ-a we własnej osobie – Alan podczas swoich koncertów nie pokazuje twarzy i zakłada czarny kaptur. Tajemnicza muzyczna bestia!

Najnowszy singiel Alana Walkera „Spectre” możecie usłyszeć już o 18:00 na antenie 4FUN.TV w programie Hot&Fresh!

Zobacz też: Taylor Swift teasuje swój kawałek w BARDZO nietypowy sposób!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj