News

Toy Story 4: oficjalny zwiastun już w sieci! Na to czekały miliony

Toy Story 4: oficjalny zwiastun już w sieci! Na to czekały miliony

Fot. YouTube.com/Disney•Pixar

Pojawił się oficjalny zwiastun do Toy Story 4! Na kolejną część przygód zabawek czekały miliony fanów na całym świecie. Nowa odsłona animacji zapowiada się bardzo ciekawie. Wybierzecie się do kina?

Te premiery musisz zobaczyć w 2019 roku! >>

Toy Story 4: oficjalny zwiastun

Wytwórnia filmów animowanych Pixar wypuściła niedawno oficjalny zwiastun do filmu Toy Story 4. Produkcja, której reżyserem jest Josh Cooley, będzie ostatnią częścią historii o zabawkach. Nowe odsłony przygód Chudego i Buzza Astrala za każdym razem przyciągały do kin mnóstwo widzów. Twórcy czwartej części mogą więc liczyć na sukces. O czym będzie Toy Story 4?

Szczery zwiastun Aquamana >>

Media podają, że obok znanych już doskonale bohaterów, pojawi się też ktoś nowy. Mowa o widelcu-zabawce Forky i dziewczynce Boonie, która będzie opiekować się zabawkami. Spokojnie - Andy'ego też nie zabraknie! 

Dziewczynka razem z rodzicami, i oczywiście zabawkami, ruszy na podbój wesołego miasteczka. W tym samym czasie kowboj Chudy odkryje, że świat nie kończy się jedynie na pokoju dziecinnym, a Buzz Astral znowu będzie próbował ratować swoich przyjaciół.

Jak skończy się Toy Story? Tego dowiemy się niebawem. Polska premiera filmu zapowiadana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

Kto się wybiera na seans? 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj