Reklama
placeholder
News

Travis Scott chciał dać koncert pod... piramidami. Przeniósł występ w inne kultowe miejsce

Travis Scott chciał dać koncert pod... piramidami. Przeniósł występ w inne kultowe miejsce

fot. YouTube/Travis Scott/ fot. Twitter/TRAVIS SCOTT/

Reklama
Reklama
placeholder

Travis Scott od jakiegoś czasu podsycał ciekawość fanów odnośnie nowego albumu o tytule Utopia, dodając na swój instagramowy profil liczne wersje okładek płyty. 19 piosenek, z których składa się jego nowe muzyczne dzieło, jest już dostępnych na różnych platformach streamingowych. Niedawno fani dowiedzieli się również, w jakim miejscu wystąpi raper, po przełożeniu premierowego koncertu w Gizie.

Fanka rzuciła stanikiem w Drake'a. Teraz pozuje dla Playboya >>

Gdzie Travis Scott zagra kultowy koncert?

Travis Scott poinformował fanów, że z okazji wydania nowego albumu pojawi się w czterech kultowych miejscach na świecie, a na piramidy przyjdzie jeszcze czas. Koncert w Gizie, zaplanowany w dzień premiery albumu o tytule Utopia, został oficjalnie odwołany. Organizatorzy nie podali powodu takiej decyzji, ale mogło to mieć związek z zamieszaniem, jakie nastąpiło po ostatnim występie Travisa we Włoszech. Zagraniczne media doniosły, że podczas danego koncertu raper wywołał małe trzęsienie ziemi. Jednocześnie krążą plotki, że niektórym mieszkańcom Egiptu nie podoba się zachowanie artysty oraz "rytuały", jakie Scott wykonuje na scenie. Według wpisu Travisa Scotta na Twitterze koncert został jedynie przełożony, ponieważ ze względu na problemy logistyczne, dopracowanie występu na piaszczystym terenie okazało się być bardziej czasochłonnym projektem niż przypuszczano. 

Jeden z czterech najbliższych koncertów Travisa Scotta, na których artysta będzie promował nowy album, odbędzie się w Pompejach. Na oficjalnej stronie rapera (travisscott.com) w zakładce "Świat Utopii" pojawił się napis "Live in Pompeii". W tle umieszczono filmik, na którym znajduje się tajemnicza konstrukcja w okolicy charakterystycznych wzniesień, która spowita jest sztuczną mgłą. Liczne, rozstawione dookoła lampy wyglądają w połączeniu z dymem jak rozprzestrzeniający się ogień. Klimat filmiku prawdopodobnie nawiązuje do zniszczenia starożytnego miasta przez erupcję Wezuwiusza. Dodatkowo raper wraz ze swoją ekipą techniczną został niedawno przyuważony przez fanów na terenie Pompejów (wideo poniżej).

Utopia - oficjalna okładka 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama