News

Kylie Jenner weźmie ślub 10 sierpnia w swoje 22. urodziny?!

Kylie Jenner  weźmie ślub 10 sierpnia w swoje 22. urodziny?!

Fot. Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner i Travis Scott wezmą ślub 10 sierpnia w 22. urodziny celebrytki?! Podejrzenia fanów wywołały zdjęcia, które niedawno trafiły do internetu. O co chodzi?

YouTube: Lord Kruszwil oświadczył się dziewczynie. „Współczuję Karolinie” >> 

Kylie Jenner i Travis Scott - ślub

10 sierpnia Kylie Jenner ma urodziny. W tym roku celebrytka kończy 22 lata. Niedawno gwiazda wrzuciła na Instagram filmik z prezentem jaki dostała z tej okazji od Travisa Scotta. Raper dosłownie obsypał dom Kylie różami.

Wkrótce odbędzie się też przyjęcie urodzinowe gwiazdy. Impreza zostanie zorganizowana we Włoszech, na luksusowym jachcie. Fani podejrzewają, że wtedy Kylie Jenner i Travis Scott wezmą ślub! 

Kylie Jenner ma SOBOWTÓRA?! Polka wygląda jak jej siostra >> 

6 sierpnia 2019 roku Kylie Jenner została sfotografowana na lotnisku Van Nuys w Los Angeles. Gwiazda miała wsiadać na pokład prywatnego samolotu m.in. z Travisem Scottem, córką Stormi Webster i mamą Kris Jenner. Mężczyzna, który wnosił bagaże do samolotu, niósł m.in. garnitur i suknię, która wyglądała na ślubną. Zdjęcia z lotniska zobaczycie niżej. 

Czy Kylie Jenner i Travis Scott wezmą ślub w 22. urodziny celebrytki? Tego nie wiadomo, ale jak informują media, powołując się na kogoś z rodziny Kardashian-Jenner, na razie nie dojdzie do ceremonii. Gwiazda ma jedynie droczyć się z mediami.

Dodatkowo za tym, że Travis Scott i Kylie Jenner nie pobiorą się w tym momencie, przemawia fakt, że siostry Kylie – Khloe i Kim – nie zamierzają dołączyć do pary w czasie podróży. 

Singiel BTS w serialu HBO! >> 

Przypominamy, że Kylie Jenner i Travis Scott są razem od 2017 roku. 1 lutego 2018 roku na świat przyszła córka pary – Stormi Webster.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

partners in crime 4 evaaa????‍?‍?

Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2018?

Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

home.

Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj