News

Eurowizja 2019: Tulia ocenzurowała swój klip. "ŻĄDAMY WYJAŚNIEŃ"

Eurowizja 2019: Tulia ocenzurowała swój klip. "ŻĄDAMY WYJAŚNIEŃ"

Fot. Instagram.com/tulia.official

Tulia ocenzurowała teledysk do Pali Się! Z klipu zniknął istotny element. Dlaczego go usunięto? 

Tulia - co oznacza nazwa zespołu? >> 

Tulia ocenzurowała teledysk do Fire Of Love 

Tulia będzie reprezentować Polskę na 64. Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Zespół zaprezentuje piosenkę Fire Of Love (Pali Się). Z teledysku, który promuje utwór, usunięto krzyż. Dlaczego Tulia zdecydowała się na taki krok?

Okazuje się, że taki był wymóg organizatorów Eurowizji. Regulamin konkursu zabrania promowania w prezentowanych utworach jakichkolwiek symboli religijnych i instytucji.

Wytwórnia Universal Music nie skonsultowała jednak decyzji o podporządkowaniu się zasadom Eurowizji z podmiotem, który wybrał Tulię na reprezentantki Polski. Jacek Kurski w rozmowie z wPolityce.pl przyznał, że nikt nie spytał ich o zdanie.

Nikt z Telewizji nie był pytany i nikt z Telewizji nie wyraził zgody na usunięcie znaku Krzyża z teledysku piosenki „Pali się” zespołu Tulia. Telewizja Polska zażądała wyjaśnień od wytwórni, która dokonała zmiany i przywrócenia pierwotnego kształtu teledysku piosenki reprezentującej Polskę w konkursie Eurowizji 2019  - powiedział prezes TVP.

Eurowizja 2019: wiemy, z kim Polska powalczy w półfinale >> 

Eurowizja 2019: data, kiedy wystąpi Polska

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 14-18 maja 2019 roku w EXPO Tel Aviv (Izrael). Na scenie zagrają artyści z 42 krajów. Występ Tulii przed europejską publicznością będziemy mogli oglądać podczas pierwszego półfinału – 14 maja.

Zauważyliście, że czegoś brakuje w tym wideo?

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ ___________________________________________________ #tulia #tvn #love #flowers #redandwhite #music

Post udostępniony przez T U L I A (@tulia.official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

___________________________________________________ Piąte wspomnienie 25052017 Nieznajomy Eli lama sabachtani Nie pytaj o Polskę Jeszcze Cię nie ma Kiedy powiem sobie dość Wstajemy już Nigdy więcej nie tańcz ze mną To nie ptak To wychowanie Uciekaj, moje serce Krakowski spleen Jaskółka uwięziona Enjoy the silence Nothing else matters Zazdrość Wszystkie nuty i słowa zapisane w jednym ______________________________________________________ Fifth memory 25052017 Nieznajomy Eli lama sabachtani Nie pytaj o Polskę Jeszcze Cię nie ma Kiedy powiem sobie dość Wstajemy już Nigdy więcej nie tańcz ze mną To nie ptak To wychowanie Uciekaj, moje serce Krakowski spleen Jaskółka uwięziona Enjoy the silence Nothing else matters Zazdrość Every notes and lyrics saved together in one ______________________________________________________ #tulia #music #record #album #folk #debut #loveit

Post udostępniony przez T U L I A (@tulia.official)

Zobacz też
Komentarze : 2
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Madzia
    A po co szukać tutaj winnego, to ja już po przeczytaniu kilku artykułów na ten temat wiem, że nie ma krzyża bo taki jest regulamin konkursu. A wytwórnia nie ma nic do tego, lepiej jest naprawdę przeczytać kilka zdań na ten temat niż gadać później głupoty
    rok temu
  • Pan Kurski chyba nie wie co mówi bo wytwórnia nie ma nic do teledysku ( producentem jest zupełnie ktoś inny ) więc Universal nie ma na niego wpływu. I po co siać ferment?
    rok temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.