News

Veronica Bielik na planie Hotel Paradise. Bierze udział?

Veronica Bielik na planie Hotel Paradise. Bierze udział?

Fot. Instagram.com/veronicabielik

Veronica Bielik była na planie programu Hotel Paradise. Influencerka bierze udział w nowym show?

Kinga Rusin z Adele imprezuje u Jaya-Z! To zdjęcie obiegło świat >> 

Hotel Paradise – zasady, uczestnicy, premiera

Hotel Paradise to nowy randkowy program, którego premiera odbędzie się już 24 lutego 2020 roku. Odcinki będą transmitowane od poniedziałku do piątku. Show jest podobne do programu Love Island. Wyspa Miłości, które mogliśmy oglądać jesienią 2019 roku na antenie Polsatu.

Uczestnicy Hotelu Paradise będą mieli za zadanie zakończyć kolejny tydzień z partnerem. Każdy odcinek zbliża ich do finału, w którym do wygrania jest 100 tysięcy złotych. Jeśli chcą osiągnąć swój cel, muszą uwodzić albo zawierać sojusze z przeciwnikami. Dodajmy, że co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

Hotel Paradise poprowadzi Klaudia El Dursi. A kto wystąpi w programie? Wiadomo, że swoich sił w randkowym show spróbują m.in.: Aleksandra Kiepura, Łukasz Kobus, Viola Nowasielska, Maciej Kindler i Krzysztof Ducki.

Ola z Hotel Paradise: kim jest pierwsza uczestniczka programu? >> 

Hotel Paradise: czy Veronica Bielik jest uczestniczką?

Hotel Paradise był kręcony na Bali. Niedawno zdjęciem z planu pochwaliła się Veronica Bielik. Influencerka zdradziła na swoim profilu co czeka na uczestników programu.

(…) Miałam okazję spędzić cały dzień na planie produkcji @hotelparadise.tvn7. Uczestnicy mieszkają w przepięknej willi nad brzegiem oceanu, a ich poczynania śledziło aż 56 kamer!!! (Także w łazience). Nie mogę się doczekać pierwszego odcinka (…) – napisała pod fotką.

Czy Veronica Bielik weźmie udział w pierwszej polskiej edycji Hotelu Paradise? Dla wszystkich, którzy na to liczyli mamy niestety złą wiadomość. Bielik nie jest uczestniczką programu.

Veronica Bielik – kto to jest? Wiek, Instagram

Veronica Bielik to modelka i influencerka. Jest jedną z najbardziej wpływowych instagramerek w Polsce. Jej konto (@veronicabielik) śledzi ponad 2,6 miliona osób!

Veronica Bielik jest z wykształcenia prawnikiem, ale nie chciała pracować w tym zawodzie. Sukces na Instagramie pozwolił 25-latce realizować swoje pasje, czyli podróżować i poznawać różne kultury. Dzisiaj Veronica Bielik współpracuje z wieloma markami z całego świata.

Veronica Bielik twierdzi, że jej wygląd to zasługa ćwiczeń, a nie operacji plastycznych. W jednym z wywiadów przyznała się jednak do powiększenia piersi.

Zrobiłam biust. Mówię o tym dziewczynom otwarcie. Jest to rzecz, której nie wypracujemy na siłowni – mówiła.

Viola z Hotel Paradise: kim jest druga uczestniczka programu? >> 

Veronica Bielik – mąż, rozwód

Kiedy Veronica Bielik miała 19 lat, wyszła za mąż za 10 lat starszego Roberta. W 2017 roku poinformowano o rozwodzie pary.

Veronica Bielik – film Patryka Vegi

Veronica Bielik ma na swoim koncie także występ w filmie Patryka Vegi. Instagramerka zagrała epizod w Kobietach Mafii. Na pytanie jednego z dziennikarzy czy chciałaby zostać aktorką, odpowiedziała jednak:

Nie, nie mam talentu. Żadnego, absolutnie nie mam talentu.

Obserwujecie Veronicę na Instagramie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cause watching you is all what I can do ? @prettylittlething ? ? or ??

Post udostępniony przez Veronica Bielik (@veronicabielik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mood ? @prettylittlething ? -> Lisbon ✈️

Post udostępniony przez Veronica Bielik (@veronicabielik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full heart ✨ @prettylittlething

Post udostępniony przez Veronica Bielik (@veronicabielik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love the morning without an alarm... ? @gooseberryintimates ? #saturdayvibes

Post udostępniony przez Veronica Bielik (@veronicabielik)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve read it today in the morning and I felt that I should share it with you: ✨✨✨ ,,Hey you! Yes, you, stop being unhappy with yourself, you are perfect, stop wishing you looked like someone else or wishing people liked you as much as they like someone else, stop trying to get attention from those who hurt you, stop hating your body, your face, your personality, your quirks. Love them. Without those things you wouldn’t be you, and why would you want to be anyone else? Be confident with who you are. Smile. It’ll draw people in. My happines will not depend on others anymore. I’m happy because I love who I am, I love my flaws, I love my imperfections, they make me me, and ‘me’ is pretty amazing!’’✨✨✨?

Post udostępniony przez Veronica Bielik (@veronicabielik)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.