News

Viki Gabor w wersji Adama Strycharczuka! Występ z Eurowizji zachwycił fanów

Viki Gabor w wersji Adama Strycharczuka! Występ z Eurowizji zachwycił fanów

Fot. YouTube.com/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska/Instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor w wersji Adama Strycharczuka! Występ z Eurowizji zachwycił fanów. A jak Wam się podoba?

Adam Strycharczuk jako Violetta Villas wygrywa TTBZ [VIDEO] >> 

Adam Strycharczuk jako Viki Gabor w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 

7 marca 2020 roku wystartował 13. sezon programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Co tydzień ośmiu uczestników show będzie wcielało się w znane muzyczne gwiazdy nie tylko z Polski, lecz także z zagranicy.

W jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 zasiadają: Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski, Małgorzata Walewska oraz zwycięzca poprzedniej edycji programu – Adam Stycharczuk. W pierwszym odcinku wiosennej odsłony formatu nowy juror wystąpił jako Viki Gabor. Adam Strycharczuk zaśpiewał singiel Superhero, dzięki któremu 12-latka wygrała Eurowizję Junior 2019. Juror nie odtwarzał teledysku do singla, ale występ Viki Gabor na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Gliwicach. Chociaż ta metamorfoza nie należała do najłatwiejszych, jej efekt zachwycił fanów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Eurowizja Junior ponownie w Polsce! Co już wiadomo? >> 

Jakie ZŁOTO, aż uśmiałam się (pozytywnie) oglądając to. (…) Głosowo Adam bardzo się starał i nawet nie wyszło tragicznie. Ciekawe jak zareaguje sama zainteresowana na ten występ.

Sztos!

Adaś jako 29-latek z tej postaci wyciągnął wszystko co się dało, by jak najbardziej upodobnić się do  głosu Viki. W ciele i wokalu mężczyzny już chyba lepiej  się nie da tego  zaprezentować,  także wielkie BRAWA dla niego.

Dla mnie Adaś to kompletny GENIUSZ metamorfoz kobiecych! Trzeba mieć naprawdę  TALENT (…).

Genialny występ.

Adaś się postarał, super występ – czytamy w komentarzach pod wideo z jego show. 

Cały występ Adama Strycharczuka, który wcielił się w Viki Gabor zobaczycie na tej stronie

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Kochani! Brak mi słów! 😍 Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! 😊 To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. ❤️❤️❤️ Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! 🥰 Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam!! Share The Joy!! 🎶💛💚🧡💜 . Hey guys! I don't even know how to put it into words. 😍 I can't believe I've won. Wasn't expecting it at all. 😊 That's the best thing that ever happened to me and I will remember this moment until the rest of my life. ❤️❤️❤️ Everyone was just so good! Our dancers gave it their all and made the performance even better. 🥰 Thank you guys so much. Lots of love!! Share the joy! 🎶💛💚🧡💜 . #JESC2019 | #ShareTheJoy | #Superhero | #Dziękuję !! @junioreurovisionofficial

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj