News

Viki Gabor – Barbie. Nowa piosenka hitem?

fot. YouTube.com/Viki Gabor

Niedawno Viki Gabor zaskoczyła fanów spektakularną metamorfozą i pokazała się w wersji blond. Przy okazji 15-letnia gwiazda zapowiedziała premierę nowego singla. Klip Barbie, w którym można podziwiać przemianę Viki Gabor, już jest! Nowy image, dzięki któremu artystka wciela się w jeden z najbardziej ikonicznych symboli popkultury, został stworzony specjalnie na potrzeby nowego teledysku. 

Viki Gabor... blondynką! 'Barbie' zapowiada singiel >> 

Viki Gabor – Barbie: nowa piosenka i teledysk

Taneczny numer miał premierę w piątek, 23 września 2022 roku, a oficjalny teledysk do Barbie trafił na YouTube punktualnie o 12.00. Wcześniej fani Viki Gabor mogli zobaczyć teaser klipu.

Przy nowym singlu Viki Gabor współpracowała z Jeremim Sikorskim i Tribbsem, czyli Mikołajem Trybulcem.  Barbie to ostatni singiel Viki Gabor przed premierą jej drugiego, studyjnego albumu. 

Ten utwór przyszedł nam do głowy totalnie spontanicznie podczas jednej z wizyt w studio. Napisaliśmy go w mgnieniu oka i chociaż ma zupełnie inny vibe niż poprzednie single promujące album, to dobrze go definiuje – ­opowiada on o beztroskiej imprezie i zabawie, a tworzenie całej płyty było w sumie jedną, wielką zabawą z muzą – mówi Viki Gabor. 

Viki Gabor w koreańskiej telewizji >>

W 2022 roku zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 wypuściła już kilka utworów. Nie tak dawno, bo w czerwcu, pojawiła się piosenka So What, a miesiąc wcześniej wokalistka zabrała słuchaczy w podróż po Bliskim Wschodzie piosenką Could Be Mad.

Viki Gabor – druga płyta

Kolejny album Viki Gabor ma ukazać się jeszcze w 2022 roku. Tytuł i dokładna data premiery zostaną ogłoszone wkrótce. Nowa płyta ma być bardziej utrzymana w klimatach R&B czy urban pop niż poprzedni krążek Getaway (Into My Imagination).

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.